Najnowsze treści autorstwa Mero

  1. Mero

    Dzień Dobry Misiaki

    wchodze od czasu do czasu przeczytac co sie tu dzieje i czasami niedowierzam,malo ktora spolecznosc chyba jest tak odklejona XDD to niezlych masz przyjaciol,urodziny na skypie obchodzicie?
  2. Mero

    Dzień Dobry Misiaki

    @boh12prawdziwy kumpel sztefany juz wygraly czy dobijaja dominacje?
  3. Mero

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Nie licz ze odpowiem ci więcej na pw,przegiales pałkę ta wypowiedzią
  4. Mero

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Jeszcze sie nie możemy pozbierać po twoim wyjaśnieniu nas A Przemeczi skończył na dobre z plemiona po tym zburzeniu 4 poziomów kuźni
  5. Mero

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Wstawaj zesrales sie
  6. Mero

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    ludzie co zaczynaja odkrywac ze topka na bocie leci XD dobrze ze jeszcze nie doszliscie do tego ze speed nawet uzywa botow do farmy,podczas gdy wy wchodzicie co 15min w AF bo by wam leb wyparowal
  7. Mero

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Do reprezentacji Polski go
  8. Mero

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    my tez go nie chcemy,moze stefany zechca,to sa dziwolagi to akurat pasuje zeby z rodzynkami woleli
  9. Mero

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    mam nadzieje w takim razie ze ty tez pojdziesz do magow nie chce miec z takimi ludzmi nic wspolnego
  10. Mero

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    My wierzymy w latającego potwora spaghetti
  11. Mero

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Kumam Dziwne,ze akurat wpadl na to by moj nick wpisac sobie bo go nie znam nawet xD
  12. Mero

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    i to on byl faktycznie i zmienil potem nick na mero? bo ja nie w temacie tylko jednego screena widzialem
  13. Mero

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    ?xd
  14. Mero

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    a tak btw to na prawde uwierzyliscie ze ktos wbil na waszego dsc pod moim nickiem i ze to niby ja?xd
  15. Mero

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    ale to nie wynika z waszej potegi tylko ze slabosci jutra xd nie ujmujac wam,ale kazdy kto siedzi w srodku to widzi jak to wyglada a zarazem zna tez przyczyny jutro na tym swiecie to poki co jeden wielki niewypal,a wy z tego korzystacie;) skonczyles gierke tu czy przeskoczyles do kogos na coopa?
Do góry