Najnowsze treści autorstwa Memento123

  1. Dyskusja o sytuacji na świecie 194

    Jak rozumiecie pojęcie dziecka? Czy jako system kognitywny musi np. mieć zdolność do odczuwania środowiska czy warunkujecie to od tygodnia ciąży/narodzenia?
  2. Dyskusja o sytuacji na świecie 194

    Konfederacja miała ciekawą strategię, zwłaszcza Bosak, który bardzo często udzielał się medialnie i walczył o umiarkowanych wyborców, według mnie długoterminowo to on zjednał sobie nowych wyborców, nie Mentzen który miał dla mnie zbyt agresywny styl polityki i nastawiony na robienie show. A no i...
  3. Oddajcie szybkie!!!

    dostałem update odnośnie szybkich!!!!!
  4. Dojdz do 50, zanim MOD napisze 0

    240
  5. Dlugie rundy

    Gwiazdeczka bardzo długo fajnie ustawiała rundy i musiała się borykać z trudnym community, ale i tak była zajebistym supportem z którym szło się dogadać, dzięki za twoją pracę przez tak długi czas, pozdrawiam.
  6. rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    jestem zainteresowany
  7. rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Administracja ma zawsze rację :OO zawsze wiedziałem że kmic to sokrates, a gwiazdeczka cos miała podobny styl wypowiedzi do wyroczni delfickiej, ale nawet wtedy nie mieliby zawsze racji
  8. rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Chce ktoś zagrać 2v2?
  9. rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    ¹ᵛ¹ ˢᵃᵐ ᵒᶠᶠ ᵏᵗᵒ ᶜʰᶜᵉ
  10. rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    aktualizacja graczy, stawka jest pojedynek 2v2 przeciwko mnie i barcy, pan ktory nie gra na skryptach juz mnie zjechal wiec szukam z barca nowych rozgrywek, zapisy ponizej @nie gram na skryptach ale mam zawsze 2x wiecej wojska od tych co na nich graja, @mieliscie lepsza pozycje, @wchodze tylko...
  11. rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Polski barca ;p
  12. rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Stawiam że po godzinie będzie po pojedynku, tak jak to zwykle bywało na turnieju 2v2
  13. rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Barcy nie będzie o 20, ale ja będę - chce ktoś zagrać ze mną vs Ceiter i mieczykkk? @Molter666, @Gotenssj45
  14. rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Czy ktoś chce zagrać 2v2? Ja i barca na dwie osoby, najlepiej wiele różnych rundek z różnymi osobami, ustawienia poziom 0-1 eko x1 @Ceiter, @Sollor, @Rolnik szuka żony., @BlackSheep3, @Keymil LoveOrHate, @CoTyTutajRobisz*, @IownedU, @k4mi1, @Nev Player, @erwin3532, @TheSzumix, @Lonsdale...
  15. rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Chcesz 1v1? Jeśli nie to zagram jakieś losowe 3v3
Do góry