Najnowsze treści autorstwa Matyss23

1. rozmowy o szybciutkich rundach ;)

lonsdale nie ciesz sie i tak nie masz 6 kolegów:):) 8 h za długo ;/ to lepiej dwie po 4 h? nagrody nie są najważniejsze
  2. rozmowy o szybciutkich rundach ;)

kto ostatnią ma taką "fantazje " do ustawiania rundek ? xDD
  3. rozmowy o szybciutkich rundach ;)

jaka róźnica?;p no raz próbowałeś.... i nie dałeś rady, nie zapominaj się :):):) wczoraj miałeś kolejną okazje ;p reda zjechali . "grałem" z garda (byłem sam) miałeś gst kumpla i co?;> dzisiaj miałeś okazje i co ?:> nie odbiłeś wioski nawet co ci przejałem ;p tylko nasłałeś jakiegoś...
  4. rozmowy o szybciutkich rundach ;)

jakby nie ten net ... a tak to leżysz pan...
  5. rozmowy o szybciutkich rundach ;)

a teraz hit!!! 7 na koksa i prawie nie dali rady xDD nawet cie nie atakowałem koleś . to juz jest obsesja tobie ciagle net tnie... ale to chyba nie net , to coś innego .
  6. rozmowy o szybciutkich rundach ;)

lonsdale, ten twój płacz..... pora dorosnąć?? masz pecha że nie masz premki :):):):) i że co runde piszesz do 20 graczy czy podefują, i że ciągle nasyłasz, i że nie masz kolegów. itp ;] może nie prezentuje aż tak wysokiego poziomu jak twój, ALE TO tY MASZ LIPE u wiekszośći graczy na szybkich;D...
  7. rozmowy o szybciutkich rundach ;)

o widzisz hardcore ty chcesz grać Ceiter chce grać, to grajcie sobie, poziom równy będzie;D
  8. rozmowy o szybciutkich rundach ;)

hardkore co ty zrobiłeś ? poziom wiosek był 8 na start ?? i czemu tak wcześnie uciekłeś?:):):):):) i jakich 4?? nie gram dla premki;] ale do 500 pp nie warto siadać ;p ale o 5k możemy :D:D:D
  9. rozmowy o szybciutkich rundach ;)

moze zamiast wysypu barbarekk o 19,30.. jakas runda poziom 0 ,eko x 1 ? podbijanie barbarek kto wiecej przez 3,5 h jest nudne ;p
  10. rozmowy o szybciutkich rundach ;)

#10400 Szybkie classic Start: czwartek, 05.01.2017 21:30 Koniec: czwartek, 05.01.2017 21:30 Opis: Ochrona trwa: 30 minut. Wioska startowa: Poziom 4 Wioski:2 Produkcja surowców: x 3 Wioski barbarzyńskie na gracza: 4 Chłopi: Nie Łucznicy: Nie. Rycerz: Tak, stare przedmioty. Kościół: Nie. Ilość...
  11. rozmowy o szybciutkich rundach ;)

może już czas skonczyc tego longa? top 1 62 wioski top2 47 wiosek po co ma to trwać do 23? i co za sens z tym longiem ?;> może lepiej 5 innych rund?:>
  12. rozmowy o szybciutkich rundach ;)

longow starczy do stycznia?:D
  13. rozmowy o szybciutkich rundach ;)

zagram sobie coś po longu w sb wieczorem, w nd od rana... a tu co ?? po co takie coś?? tyle czasu siedzieć dla śmiesznych 200pp? adminowi nie chce sie ustawiać normalnych rund??? i daje takie coś? może zmiana admina?? pisałem o rezerwacje rundy??? tydzień temu ?? nikt nie odpisał? co tu...
  14. rozmowy o szybciutkich rundach ;)

jak ma być runda start o 23 to lepiej żeby nie było wcale już dziś, lepiej jutro pograć ;p
  15. rozmowy o szybciutkich rundach ;)

tydzien czasu to za mało żeby ustawić pare rund.... xDDD