Najnowsze treści autorstwa matuss111

1. matuss111

rozmowy o szybciutkich rundach ;)

Siemka mordy. dacie mi linka do statastyk z sp ? wroce do was jak wroce z niemiec :D
  2. matuss111

lepszy jestes ceiter
  3. matuss111

Poradnik-sp

ceiter chetnie bym sie naucyzl od nowa jak grac bo off-a robie szybko rozó sredni mam areszte to lami ;(
  4. matuss111

Xarnom w kartony to hanka mostowiak :D

Xarnom w kartony to hanka mostowiak :D
  5. matuss111

GRATY LOSER :) EDIT DZIEKI tygrys za grę:D myslałem ze runda jest do pierwszej temu mowiłem ze za 30min sypiemy na top4
  6. matuss111

mam pytanie co do tw total on sie juz wcale nie aktualizuje ?
  7. matuss111

Szukam zmiennika / zostanę zmiennikiem

jak napisałem w rozmowach . mam wiecej czasu moge grac. :D
  8. matuss111

witam, pech chciał ze mam teraz uziemniona noge przez 1miesiac . i ze sie teraz nudze to sobie wroce do was na sp. widze ze jakies mecze sa teraz pomiedzy druzynami. to moze mnie jakas druzyna przygarnie :D
  9. matuss111

KIEDY fo sie tak zmieniło :D ja sie pobawie z wami do soboty xD Nitro jak tak można bez przerwy wytrzymać z plemionami ;D
  10. matuss111

nie moge znalezc czasuaby wbic ;(
  11. matuss111

no ramajad :) ale slabe dni ma
  12. matuss111

w końcu żadnego pro gracza na rundzie nie bylo i udalo sie wygrac :) Ramajad byl ale chyba gorszy dzien miał;0
  13. matuss111

Mecz Forum vs Repka

hahah ale co wikszego ;) ahhaah to czekam na kolejny termin:) wbijam rteraz troche potrenowaC
  14. matuss111

Mecz Forum vs Repka

yhy kamil tak gadaj :) bugi bugi bugi :) ale nic okolice mielismy taka sama ja i danielek i ty. wiec bylo wyrownanie ;) black pzregral z mna a nastepnei wygrał wiec :) jest ok ;) nastepny mecz prosze na predkosci 400 ) i
  15. matuss111

Mecz Forum vs Repka

REPKA NA POZIOMIE ZAGRAC ZAGRAŁA. kamil tylko lamił. a tak po za tym było ok :) ja czy meff czy jumpo nie gramny za czesto i to nasz tez zwolnilo :) mnie i jumpa bo meff polecial jak szalony do 100 lk mu dorownywałęm potem juz uciekl i to grubo;) a wy na ramajada nie walcie spiny to...