Najnowsze treści autorstwa MatiMK1

  1. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Wiadome ma to swoje zalety i wady choć uważam trochę inaczej. Napisałem wcześniej, że brak zaproszeń + blokada to byłaby najlepsza opcja. Dlaczego? Bo to się na prawdę fajnie łączy, blokada na wczesnym etapie przy braku zaproszeń ogranicza plemiona (nie są sztucznie napompowane darmami czy...
  2. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Myślę, że zmianą obrazu gry to musi być niestety mocne narzucenie zasad jak zlikwidowanie łańcuszka zaproszeń (częściowa likwidacja masówek, zmniejszenie ilości darm lub praktycznie jej wyeliminowanie, stworzenie dzięki temu większej ilości ekip z mocnym składem) plus blokada składów na wczesnym...
  3. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    No właśnie jak dla mnie się mylisz. Blokada na wczesnym etapie, bo tutaj blokada to jest kompletnie bezużyteczna. Blokada zależna od prędkości świata, np. 60 dni? Lub nawet 30. Tylko tak jak pisałem większy limit członków plemienia, do tego można by usprawnić działanie takiej blokady aby nie...
  4. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Właśnie wypowiedziałem się odnośnie tego systemu zaproszeń, bo to ograniczyłoby bardzo mocno zarówno darmy jak i budowanie masówek, bo jedni muszą to drudzy też. Tylko czy ludzie by tego chcieli? Bo Ci chcą grać tu czy tam, bo to pretendent do wygranej. Zmusiłoby to wtedy do odrzucenia pewnej...
  5. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Tak masz rację, ale czy osoby, które próbują np. coś stworzyć jak dawniej na obrzeżach to nie są w stanie tego zrobić, bo teraz wiele bardziej jest widoczne wsadzanie ludzi masowo do takich plemion. Główny problem leży w tym, że jest zbyt mała ilość plemion, dawniej była duża ilość, dużo...
  6. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Pokazali do tej pory najwięcej według mnie. Nie śledzę bardzo tego świata, ale uważam, że żadne plemię tyle nie pokazało. Po pierwsze weszli małym składem jak na standardy polskich plemion i od początku bili się przeciw wiele większej masie. Wszyscy wiemy jak ważny jest początek i położenie na...
  7. Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Czy powiedziałem gdzieś gdzie nie oszukiwał? Dostał bana to sie mu należało. Jeśli ktoś korzysta to zgłaszajcie, dostaną bana to będą mieć i udowonione będą mieć, że z tego korzystali. Skoro byłeś radnym OS i Stefanów to graliście zawsze bez darm? Myśle, że na pewno nie i obecnie każde plemie...
  8. Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    No to co zarzucasz KEY gry od początku z jakimiś oszustwami? No i ja kret to nie oszustwo? To, że nie ma za to bana to jedno, ale daje wymierne korzyści i jest to zdecydowanie OSZUSTWO! To kto dostał u Nas bana za bota? No bo według tego co wypisuje husqa to 90% plemienia powinno być z banami...
  9. Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    W takim razie jeśli wrzucamy całe plemiona względem danej jednostki to czy obecnie w każdym plemieniu znajdzie sie choć 1 osoba, która gra nieuczciwie? To wyjaśnij mi skoro Nas oskarżasz o jakieś oszustwa to czemu grałeś w Stefanach na 190, którzy korzystali z kreta? Czy to nie było oszustwo...
  10. Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Już napisałem coś, czytaj ze zrozumieniem. Piję do oskarżeń w stosunku do siebie o ogólnie do KEY gdzie toczy się cały czas narracja od Husqi, że każdy boci, bo mamy np. bardzo dobre wysyłki, albo nie wysyłał fejków jak zwykle jeden z naszych frontowców to używał bota. Wysłanie 6k rozkazkow...
  11. Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Czyli wrzucamy wszystkie te plemiona jako te fałszywe czy danych graczy?
  12. Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Ja odpowiadam o sobie, wystarczy wrócić na stronę 881 i zapoznać się co wypisywał husqa, dlatego chętnie zobaczyłbym te dowody i jego analizy z wysyłek w KEY odnośnie mojej osoby. Skoro byłem oskarżany podaje jak prosto można wysłać ataki, bo raczej do tego piją. Dlatego jak oskarżają to nie...
  13. Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Widzę, że czytanie ze zrozumieniem boli ;) Czy Ty rozumiesz, że oni oskarżają po kolei każdego? Zostałem oskarżony o coś dlatego chciałbym zobaczyć jakieś dowody, bo zostałem oskarżony przez Husqe czy inni również jak czajnik, bo nie fejkował jak zawsze przed akcją. Padały oskarżenia nie...
  14. Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Nie mam zamiaru kogoś bronić jeśli używa bota, ale jak widzę zostałem oskarżany o używanie tego, dlatego chciałbym zobaczyć wyniki analizy czym zostały poparte. Napisałem odnośnie otwarcia wielu kart z rozpiski, o tym mówię, a wiesz, że takie coś jest możliwe, bo sam wysyłałeś rozpiski na...
  15. Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Masz takie wrażenie, bo Lolit czy Husqa przychodzą i oskarżają po kolei każdego gracza w KEY? Na tej podstawie tak myślisz? Twierdzą, że gramy na bocie bo wysyłamy powiedzmy 10-15 ataków w szybkim tempie robią dokładnie to samo? Przecież każdy może to zrobić, to jest legalne i pozwala na to...
Do góry