Najnowsze treści autorstwa markopolo19

  1. markopolo19

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    @Bl-ack sno-w dzięki za dowodzenie w bitwie, niech Ci ziemia lekką będzie
  2. markopolo19

    Szlachcic po raz 9 z rzędu

    to może w kłamcach i przyjaciele
  3. markopolo19

    Szlachcic po raz 9 z rzędu

    a mnie czemu nie ma?
  4. markopolo19

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Niebieski gra na 7 kontach, a Ty się darmami przejmujesz?
  5. markopolo19

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Osobiście pewnie bracie
  6. markopolo19

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Przyznam że nie pamiętalem jak to miało być, miałem nawet spytać o to, ale myślę że nie było by to szczere dotrzymanie słowa, a usilne przepisanie to co odpiszesz. Tak mniej więcej
  7. markopolo19

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Oficjalnie jako przegrałem zakład Chciałbym publicznie przeprosić @Bl-ack sno-w za wszystkie niedomówienia, agresywne zachowania skierowane w jego stronę i wszelkie obrazy te celowe, jak i te nieumyślne.
  8. markopolo19

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Pierwsze 10k pkt, 2 przejęte wioski po 3k+. Niby z A.P.K, a jednak 3 blaszki ze Speedami, pewnie dalej płynie speedowska krew.
  9. markopolo19

    Dzień Dobry Misiaki

    piszesz że przegramy mając 70% wiosek, jednak się okazuje że może nie 70 tylko 65%, a ty z tego wyliczasz 2% różnicy? ja nawet nie wiem czy 65%, mniejsza o to
  10. markopolo19

    Dzień Dobry Misiaki

    Tak? strzelam jakieś 2200 wiosek, to jak nie robi to różnicy to oddajcie tyle, jak i tak przegramy<shrug>
  11. markopolo19

    Dzień Dobry Misiaki

    kiedy mieliśmy 70% na tym świecie?
  12. markopolo19

    Dzień Dobry Misiaki

    nieźle Ci ego wyjebało przez te kilka lat
  13. markopolo19

    Dzień Dobry Misiaki

    po co zaznaczałeś (od, do), jak po lewej jest napisane ile trwa wojna? no to i Twój screen wskazuje że Czarodziej gada głupoty
  14. markopolo19

    Dzień Dobry Misiaki

    widzę że jak wojna to trzeba iść na FO i zniżać się do określonego poziomu głupimi tekstami A tak Cię szanowałem Kanar <shrug> a dostaliśmy kilka akcji, po za tym ja wiem o kilku zastach które braliśmy, na co dowody są. Nie dziwie się że nie widziałeś żadnej jak grasz na FO przede wszystkim.
Do góry