Najnowsze treści autorstwa Marco Van Dj

  1. Marco Van Dj

    Dyskusja - zaczynamy ;)

    Na kolana chamie przed swoimi Panami
  2. Marco Van Dj

    Najbardziej gówniane plemiona świata 194

    Wystarczy żeby pokazać jakim jesteś zakłamańcem Boli Cię Wielkie JUTRO
  3. Marco Van Dj

    Najbardziej gówniane plemiona świata 194

    Ja tu tylko to zostawię
  4. Marco Van Dj

    Najlepsze plemię s190

    To po to podpisywaleś PONy z kim się dało w okolicy? Zresztą podsumowanie masz na forum plemiennym. "DO RADY: Wy kurwa śpicie czy jak? Radni nie odpisują i nie czytają info. Brak wpisywania wiosek w obstawy przez co już 2 osoby odpadły. Zero reakcji, zero zgrania, zero info. Gracie tam czy nie...
  5. Marco Van Dj

    Najlepsze plemię s190

    "...EM - jak w przypadku Stefanów nie mam wątpliwości, że to faworyci do opanowania tej ćwiartki. Momo wyciąga ewidentnie wnioski, zabezpiecza od początku obrzeża. To jest mocna ekipa i jeśli Momo tym razem będzie bezbłędny, będą liczyć się od początku do końca. Nie ma szans, by na dłuższą metę...
  6. Marco Van Dj

    Dzień Dobry Misiaki

    To też wracało, czy myślałeś że fejki? Gdybym tutaj nie wysłał fejk karet + kolejna z małą obstawa 100 topora to dziś byś 4 wsie stracił dzbanie
  7. Marco Van Dj

    Dzień Dobry Misiaki

    Ile razy Ci tłumaczyć, że wysyłałem deffa na rozbicie
  8. Marco Van Dj

    Dzień Dobry Misiaki

    Deffa, owszem wysyłałem Rozbijałem go, a na kim jak w koło znajomi z Rebels a tam w środku cwellum taki kiep siedzi, że nawet deff wchodzi na czysto prawie
  9. Marco Van Dj

    Dzień Dobry Misiaki

    A żeby było śmieszniej to Marko z pola w ten sposób stracił już drugą wieś Jakiś czas temu Czocher zrobił to samo
  10. Marco Van Dj

    Dzień Dobry Misiaki

    Weź leszczu, kareta szła 1.5 dnia. Wioska w środku plemienia i ty nie mogłeś zorganizować klina czy obstawy. Amator jesteś. I pamiętaj Marco jest tylko jeden
  11. Marco Van Dj

    Dzień Dobry Misiaki

    @markopolo19 amatorze. W środku plemienia stracić wieś to tylko ty potrafisz
  12. Marco Van Dj

    Dzień Dobry Misiaki

    Ludzie z plecaczków to w większości Ci sami co na nich 'naplułaś' grając z kosownikami. Sory, ale trzeba mieć jakiś honor.
  13. Marco Van Dj

    Dzień Dobry Misiaki

    Co jak co ale fine to taki sam ściek jak srellum
  14. Marco Van Dj

    Dzień Dobry Misiaki

    @markopolo19 gdzie jesteś? Bo spichlerze Ci się przeleją. Czyżbyś znów wyjechał w góry śnieg oglądać jak na 170? Tak jak Ci pisałem, mam się całkiem dobrze i zabawa się dopiero zaczyna A to dopiero rozgrzewka. I skończ wysyłać hejki do Buczków Bo jedyne co potrafisz to pchać front rekrutacja.
  15. Marco Van Dj

    Dzień Dobry Misiaki

    Owszem wioska stracona, no ale cóż. Ciężko samemu na trójkę walczyć Skoro tak się interesujesz moją osobą to powinieneś widzieć w jakim położenie byłem. I tak napiszę Marku z Tarnowa, że fajną dziś darme Kanara przejąłeś, mam nadzieję, że @Bl-ack Sno-w pamięta o zgłoszeniu. Poza tym mem...
Do góry