Najnowsze treści autorstwa Malgorzata

  1. Zadania po użyciu "Zacznij od nowa"

    Skoro nazwa opcji to zacznij od nowa, to rzeczywiście tak jest - i zadania też będą od nowa.
  2. To był wyraz troski o Pana zdrowie, stąd nie wiem czemu nie miłe?

    To był wyraz troski o Pana zdrowie, stąd nie wiem czemu nie miłe?
  3. Nie jestem z Mod-Teamu. Zajmuję się tylko grą i to od września 2008... także jeśli mnie Pan...

    Nie jestem z Mod-Teamu. Zajmuję się tylko grą i to od września 2008... także jeśli mnie Pan wcześniej nie widział to sugerowałabym wizytę u okulisty.... :D
  4. Wydarzenie: Bitwa o barykady - komentarze

    Problem powinien być już rozwiązany.
  5. Wydarzenie: Bitwa o barykady - komentarze

    Proszę zaczekać chwilę, aż programiści zakończą naprawę - wtedy coś będzie wiadomo. A czemu akurat dentysta???
  6. Wydarzenie: Bitwa o barykady - komentarze

    Wiemy już o błędzie jaki się pojawił w evencie. Programiści już pracują nad jego rozwiązaniem i poprawieniem. Bardzo prosimy o chwilkę cierpliwości i nie pisanie zgłoszeń w tej sprawie ;)
  7. Team Gry - struktura i podział obowiązków

    Struktura teamu gry Pomocna Dłoń (PD) Są to osoby, których podstawowym zadaniem jest pomaganie graczom we wszelkich problemach dotyczących gry. To one najczęściej odpowiadają na kierowane do supportu pytania, a także przekierowują zgłoszenia do właściwych osób. Operator Gry (OG) Grupa...
  8. Team Forum - struktura i podział obowiązków

    Struktura teamu forum Opiekun ModTeamu Osoby odpowiedzialne za forum od strony technicznej jak i zarządzające ModTeamem. Aktualnie: lateralis Super Moderator Osoby odpowiedzialne za szkolenia nowych moderatorów, banowanie i pilnowanie ogólnego porządku w zespole. Aktualnie: Lukasz032...
  9. Urodziny Plemion

    A na którym świecie.... Najlepiej napisz zgłoszenie do nas to Ci odpowiemy co się dzieje.
  10. Urodziny Plemion

    Dokładnie jest tak jak napisałeś. Kto pierwszy ten lepszy. A następni dostają informację "Miejsce zajęte przez inną wioskę".
  11. Urodziny Plemion

    Nie musisz przenosić swojej wioski. Dajemy tylko taką możliwość, a nie obowiązek... Chcieliśmy wyjść na przeciw tym, którzy "chcą być obok kolegi" :) M.
  12. Dojdź do 50, zanim gracz napisze 0

    trzyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
  13. Dojdź do 50, zanim gracz napisze 0

    minus jeden............
  14. Dojdź do 50, zanim gracz napisze 0

    27..........................
  15. Dojdź do 50, zanim gracz napisze 0

    24..........................
Do góry