Najnowsze treści autorstwa Makak Pałer

  1. Makak Pałer

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Dzięki! :D Chociaż bardziej chodziło mi o tą drugą wiadomość :D Nie jest łatwo, ale trzymamy się :) Pozdrawiam Makak Rzecznik prasowy A.P.K
  2. Makak Pałer

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Dziękujemy :) Wynik zdecydowanie przebił moje oczekiwania, kto ma kreta ten wie co na czacie pisałem :D Brawa dla wszystkich zaangażowanych w obronę! Pozdrawiam Makak Rzecznik prasowy A.P.K
  3. Makak Pałer

    Żałosne zagrywki by APK

    Wiadomo, co złego to ja. Pozdrawiam Makak Rzecznik prasowy A.P.K
  4. Makak Pałer

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Hej! Miło, że pytasz. Czasem lepiej, czasem gorzej :) Siedziałem cicho nawet jak przejmowaliśmy od Was 15 wiosek w jeden dzień, nie mam ostatnio czasu być tu na bieżąco :P Pozdrawiam Makak Rzecznik prasowy A.P.K
  5. Makak Pałer

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Dobrze przeprowadzona akcja ze strony Waszej i Witam. Gratulacje :P Pozdrawiam Makak Rzecznik prasowy A.P.K
  6. Makak Pałer

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Skoro mowa o Stefanach... Wczoraj kondor17 jako pierwszy gracz A.P.K na s200 podbił wioskę! Ten ruch nie spodobał się jednak Stefanom i postanowili go zaatakować :( Niestety akcja Stefanów zakończyła się niepowodzeniem. Proszę o minutę ciszy dla poległych wojowników. Pozdrawiam Makak...
  7. Makak Pałer

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    W A.P.K nie dyskryminujemy zjadaczy barb. Pozdrawiam Makak Rzecznik prasowy A.P.K
  8. Makak Pałer

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Gratuluję pierwszego przejęcia na s200 :) Pozdrawiam Makak Rzecznik prasowy A.P.K
  9. Makak Pałer

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Hej! Zapytałem Dżonziego, oto odpowiedź: Obawiam się, że więcej na ten temat się nie dowiemy :( Pozdrawiam Makak Rzecznik prasowy A.P.K
  10. Makak Pałer

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Dobry wieczór! Nie było mnie tutaj przez weekend, a tu 40 nowych stron... Po nadrobieniu zaległości stwierdzam, że w sumie nie musiałem ich czytać, bo połowa postów była od witamosuszt186, a druga połowa od stałych bywalców, więc i tak byłem na bieżąco. Miałeś nikomu nie mówić... Chyba nie...
  11. Makak Pałer

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Niestety w tej chwili nie mogę udzielić takiej informacji. Pozdrawiam Makak Rzecznik prasowy A.P.K
  12. Makak Pałer

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Dziękuję za informację. Teraz już wiem. Poruszymy ten temat na najbliższym zebraniu zarządu. Pozdrawiam Makak Rzecznik prasowy A.P.K
  13. Makak Pałer

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Przecinam. Pozdrawiam Makak Rzecznik prasowy A.P.K
  14. Makak Pałer

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Dzień dobry! Tak, ten sam. Pozdrawiam Makak Rzecznik prasowy A.P.K
  15. Makak Pałer

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Drodzy gracze! W imieniu A.P.K chciałbym życzyć Wam wszystkim dobrej zabawy i powodzenia! Pozdrawiam Makak Rzecznik prasowy A.P.K
Do góry