Najnowsze treści autorstwa Makak Pałer

1. Makak Pałer

[Przeglądarka] Sumowanie przybywającego wsparcia

Wrzuciłem poprawioną wersję skryptu na plemsy i wysłałem wiadomość do supportu o zaktualizowanie go w skryptotece
  2. Makak Pałer

Cześć Dziękujemy za zgłoszenie. Stivens to sprawdzi, wtedy wyślemy supportowi poprawioną wersję i wrzucimy ją na plemsy Pozdrawiam Makak
  3. Makak Pałer

Cześć Właśnie zaktualizowałem plemsy o nowe światy Pozdrawiam Makak

Cześć Właśnie zaktualizowałem plemsy o nowe światy Pozdrawiam Makak
  4. Makak Pałer

Dyskusja o sytuacji na świecie 150

Widzę że wielu osobom bez wiedzy o tym co się stało się nudzi i są wyjątkowo aktywni na FOncie :D Gość napisał do mnie pw o rekrutację, próbował mnie wkręcić, i dostał za to pstryczka w nos koniec historii :D
  5. Makak Pałer

Przepraszam za to :/ dobrze że w porę się opamiętałem
  6. Makak Pałer

Z powodu zbyt dużej ilości podań do T.P.K i zbyt dużej ilości czasu zużywanego przez kluczowe osoby (BERBEC, 176cxa1, Messien, makaoq6) na czytanie ich, postanowiliśmy wycofać nowo powołane stanowiska rekrutantów z podziałem na plemiona. Wszystkie podania proszę kierować znowu do mnie...
  7. Makak Pałer

Jakie oszukuje? Co to za pomówienia i oszczerstwa?! Człowiek się stara, bierze zasty od ludzi, w nocy się na nie nawet loguje, i takie podziękowania dostaje :/
  8. Makak Pałer

Prosze graczy z Marzycieli, HOME i PoCo? o niepisanie do mnie w sprawie rekrutacji do T.P.K. Mianowalem kilka nowych osob rekruterami. Prosze sie zglaszac do nich, w zaleznosci z ktorego plemienia do nas przechodzicie. Szczegoly na profilu T.P.K
  9. Makak Pałer

Potwierdzam :/
  10. Makak Pałer

Dziekujemy :) o kilka wiosek jeszcze bedziemy dzis walczyc pewnie ale i tak wyszlo calkiem dobrze jak na 21 wiosek atakowanych szlachta Powodzenia w dalszej walce :)
  11. Makak Pałer

Cześć Poprawiłem dwa błędy w skrypcie (ten błąd z kolumną "NaN" oraz inny błąd przez który ilość rycerzy w wiosce nie była poprawnie wyświetlana) Wielkie dzięki @PabloCanaletto za pomoc Wyślę do supportu zgłoszenie o podmianę pliku w skryptotece Pozdrawiam Makak
  12. Makak Pałer

Skrypty w Pythonie

Czesc Czy moglbys dodac do swojego skryptu pobieranie podbojow z ostatnich 24h? Ewentualnie czy jakbym sam to dodal do Twojego skryptu to zaktualizowalbys go w skryptotece? Pozdrawiam Makak
  13. Makak Pałer

[Przeglądarka] Wpisywanie wszystkich wojsk

Ukazała się nowa wersja skryptu - skrypt teraz działa na mozilli firefox.
  14. Makak Pałer

Wydarzenie: Zbieranie godeł - komentarze

Zgadzam się całkowicie
  15. Makak Pałer

Wydarzenie: Zbieranie godeł - komentarze

Chore? To że sobie nawzajem zabierają godła to nie wina tego eventu tylko pazernych współplemieńców, jakby się uważało kogo się zaprasza do plemienia to by problemu nie było :)