Najnowsze treści autorstwa Majk wita Was

1. Majk wita Was

Najlepsi obecni gracze

Jak najbardziej ten gracz. Kojarze z gry na s.83, ale obserwujac kolejne swiaty to nie byla jednorazowa (s.83) tak zawzieta gra. Kawal upartego skurczybyka :]
  2. Majk wita Was

Najlepsze obecne plemiona

Jak najbardziej. W koncu, miedzy innymi, moja znajoma zakladala to plemie na s.11;]
  3. Majk wita Was

Najlepsze obecne plemiona

A.P.K (zwyciezcy s.50 i s.100 jako koalicja) Speed (zwyciezcy s.100 w koalicji, czy gdzies indziej? Nie wiem), Bravo (zwyciezcy s.83 i s.99, jakby nie patrzec mocne swiaty:) * z tymi mialem stycznosc, stad nominacja.
  4. Majk wita Was

Prosimy o restart serwerów od godziny 12 w dniu 29marca

Wylaczcie s.100 na dzien, dwa, tydzien czy ile tam potrzebujecie na naprawy, bo tak to tylko ludzi krew zalewa:/
  5. Majk wita Was

Królewski jarmark - komentarze

Nie znam, jeszcze nie mialem stycznosci z ta nagroda.
  6. Majk wita Was

Tak, musisz miec wybite monety.
  7. Majk wita Was

Tez tak uwazam:] Rowniez z checia chcialbym sie dowiedziec czy flaga obnizajaca cene za monety skumuluje sie z obnizka ceny monet z eventu.
  8. Majk wita Was

Wersja 8.42 - komentarze

Odnosnie dzielenia sie notatkami. Czy ta funkcja bedzie dopracowana? Bo poki co to ona jest, ale sprawna na 50%. Co mi z tego, ze ktos zostawil notatki przy wioskach jak z poziomu mapy ich nie widze, procz napisu "inny gracz udostepnia notatke o tej wiosce".... W pozniejszym etapie rozgrywki...
  9. Majk wita Was

Wersja 8.42 - komentarze

Brawo, za te notatki, ktorymi mozna sie dzielic. Mocno na plus:]
  10. Majk wita Was

Świat 100 - dyskusja przedstartowa

s.1 byl, s.50 byl, no to teraz pora na s.100. Co to za jubileusz bez obecnie najstarszego plemienia w tej grze;] Przy okazji pozdrawiam:]
  11. Majk wita Was

Świat 100 - dyskusja

Byc moze, jesli tak to oczywiscie zwracam honor. Ja mimo wszystko czytajac jego post zrozumialem tak, ze swiaty z farma, pp itd. sa ponoc lepiej obstawione niz te bez tego:]
  12. Majk wita Was

Świat 100 - dyskusja

tak, 2015 sie skonczyl;] tak poza tym nie pod jego posta odpowiadalem, ale cos mi edycja nie idzie:/ -------------------------------------------------------------- skoro Twoja logika mowi, ze swiat dwa razy mniejszy jest slabszy to powiem Ci tak... Nie znam gracza, ktory cos soba...
  13. Majk wita Was

Świat 100 - dyskusja

skoro Twoja logika mowi, ze swiat dwa razy mniejszy jest slabszy to powiem Ci tak... Nie znam gracza, ktory cos soba reprezentujacac gra na swiecie z handlem, farmieniem i innym bzdurami.... O_o Z reszta....nie ukrywajac nic mozna zobaczyc w statach, gdzie graja sklady, ludzie...
  14. Majk wita Was

*zakończone* 04 Świat 100 - Farmienie

Normalna;] Bezsensowne klikanie w AF co jakis czas to strata czasu. Gra i tak sporo go pozera.
  15. Majk wita Was

*zakończone* 04 Świat 100 - Farmienie

Bez farmienia, po co tracic czas na takie bzdety?