Najnowsze treści autorstwa Mad x Kroca

  1. X-Mas czyli, świat w tym roku nie będzie .

    wojsen nigdy nie oddaje wiosek sojusznikowi. Na 184 oddawali wioski wrogowi lub przechodzili do niego, by dalej grać i bić sojusznika Dziwne, że xmas cokolwiek z nimi podpisało bo przecież grali na tym świecie i widzieli co odwalili na sam koniec xd
  2. Dyskusja o sytuacji na świecie 192

    Nie wiedziałem. Nie było nigdzie wprost pisane, że będzie jakieś przejście. Ty mi zdradziłeś w dniu przejścia, że będziesz kosował z częścią plemienia. Wyniosłem screeny z rozmów z Tobą na konfę, bo ja nie robię takich rzeczy. Wgl wyzywasz Teriha od grubasa, a spójrz na swoje profilowe na fb...
  3. Dyskusja o sytuacji na świecie 192

    To jesteś jeszcze bardziej fałszywy niż myślałem xD.
  4. Dyskusja o sytuacji na świecie 192

    Wgl za co miałbyś dostać tą blachę?. Za kosę?.
  5. Dyskusja o sytuacji na świecie 192

    Nie no xD. Typek skosował własne plemię wystawiając 3/4 graczy na pożarcie po to tylko, by i tak skończyć tydzień później i być opluwanym przez obydwie strony xD. Co do świata to coś ala 178, ale tu jeszcze bardziej pizdowata gra bo tylko MC nie zostało zrekrutowane przez fronty.
  6. Wojseny KOSA KOSA 3 zł

    Pewnie rozmowa z Dabą. No to faktycznie oficjalnie to on miał przejąć pałeczkę, ale i tak dalej w 3(Daba, Pacik i Ja) podejmowaliśmy decyzje razem. Powód był taki, że paru toxicków postawiło mi i Pacikowi ultimatum(mieli olbrzymie konta frontowe). Dla dobra plemienia, by nie dali kasacji lub...
  7. Wojseny KOSA KOSA 3 zł

    @Isarisu Jak zwykle pełna kulturka. Jakim pośmiewiskiem?. Spiny miałem tylko z wrogiem i z wami, jak skosowaliście. Nikt z mojej rady nigdy mnie nie cisnął. Piszesz coś to przedstaw jakieś dowody. Dostęp do konfy przecież masz :) . Pamiętam 176 i wasze rozwalenie dyplomacji, bo chcieliście...
  8. Wojseny KOSA KOSA 3 zł

    Przecież każdy ostrzega przed wojsen. To plemię, które na każdym świecie sprzedaje kosy bez wyjątku. Na 137 nie dostali blaszek na koniec, bo chcieli skosować koalicje P!/Pis-ka/SSS. Na 184 oddawali wioski wrogowi zamiast sojusznikowi, bo podobno deffa nie dostali xd. Podpisujecie sojki/pony z...
  9. Dyskusja o sytuacji na świecie 194

    A ty kretowałeś dla speed na 184 na koncie swojego kumpla(o niczym nie wiedział). Nie wiem, czy da się jakoś to przebić :d @PacikW x Cuna Zobacz
  10. Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Nigdy mnie od niczego nie odsunięto xD. Klikałem do samego końca, a wy się pokasowaliście lub poszliście do speed xd
  11. Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    No bo był. Potwierdziło to wiele osób. Nawet sam się przyznał. Nie bez powodu nie gra już na koncie Stefcia.
  12. Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    @Los Ami Myślę, że kretowaniem dla speed na koncie Stefcia na 184 i pewnie dla P! na 182 pokazałeś jak fałszywą i pozbawioną jakichkolwiek zasad osobą jesteś. Mam nadzieje, że karma wróci :). Na jakim koncie grasz na 194?. Podobno ktoś Ciebie tam przyjął. Ta osoba wie co odwalałeś?
  13. Dyskusja o sytuacji na świecie 196

    Łazisz za Surferem od wielu lat, więc wątpię że Ciebie tam nie ma :d
  14. Dyskusja o sytuacji na świecie 196

    Surfer z deską ile członów walnęli xd. Z Pacikiem nawet tylu nie walnąłem na większym świecie.
  15. Dyskusja o sytuacji na świecie 192

    @uHate2SeeMe Warto było kosować?. Z tego, co widzę to tylko 3 osoby z Hell są w głównym członie FRONT(miało być 15, bo chwaliłeś się że tyle miejsc wynegocjowałeś).
Do góry