Najnowsze treści autorstwa MówMiTadzio

  1. MówMiTadzio

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Ta potwierdzam, bot za mnie klinuje, a jego nick to shy type, czekam na bana
  2. MówMiTadzio

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Od ponad 3 miesięcy na konto się nie logowałem xd Sytuacja win win, z plemienia mnie nie wyjebią, a jak przegramy to mogę powiedzieć że nie zostałem pojechany
  3. MówMiTadzio

    Świat 190 (03) Mix parametrów

    Przyznać się kto głosuje na bonus 23-8, prawdziwi frontowcy nie śpią
  4. MówMiTadzio

    Dzień Dobry Misiaki

    Tyle błędów językowych i ortograficznych w jednej wiadomości XDDD
  5. MówMiTadzio

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Też mogliście się z pe ustawić na resztę
  6. MówMiTadzio

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Dawaj chociaż wytłumacz w jaki sposób była wbita kosa w pe, udowodnij że nie jesteś mitomanem
  7. MówMiTadzio

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    KEY przegrało sobie świat tą decyzją, z czego chyba nie wszyscy sobie zdają sprawę, istnieją 3 najbardziej prawdopodobne zakończenia świata: 1) Mag wygrywa z Key&Aos 45v55 i beka z key, że pomimo przewagi przegrało 2) Key&Aos wygrywa z Mag, ich zwycięstwu jest umniejszane, bo przecież mieli...
  8. MówMiTadzio

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Rozpisz sobie na kartce ataki i będziesz mógł to samo co ten program obliczyć. Tak samo nielegalny jak ta baza jest planer ataków do rozpisywania akcji, więc polecałbym wszystkim "uczciwym" przestać z niego korzystać.
  9. MówMiTadzio

    Dzień Dobry Misiaki

    Jeżeli jeszcze pe wystartuje, a my wygramy 182 to chętnie.
  10. MówMiTadzio

    Dzień Dobry Misiaki

    Każdy dba o interes swojego plemienia co nie oznacza że działaliśmy na waszą niekorzyść. Byliśmy w cięższej sytuacji, bo to my byliśmy pomiędzy wami i Style a do tego na północy wojnę prowadziliśmy. Nie wyszliśmy z tego dobrze bo nie chcieliśmy grać pussy gaming jak każdy tam, z perspektywy...
  11. MówMiTadzio

    Dzień Dobry Misiaki

    Ale odklejony jesteś, miano najgorszego dyplomaty świata 174 obok Dracona nie bez powodu zostało Ci przyznane. Po pierwsze magi grały czysto i żadnych celów akcji nie sprzedaliśmy. Wypowiedzieliśmy wam PON'a dopiero po tym jak otrzymaliśmy ss od style jak próbujecie ponownie przejść na ich...
  12. MówMiTadzio

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    To chyba niezbyt dobrze świadczy o Was, że tylko burzące były i jesteście na minus xd Wbijane diody świadczą o słabej aktywności frontowców
  13. MówMiTadzio

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    zdajesz sobie w ogóle sprawę do czego służy fejkomat i jak działa? xDD
  14. MówMiTadzio

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    xDDDDD Ty ale wiesz że wcześniej to był tylko fejkomat, a nie jakieś zorganizowane burzenie? XDDD Nikt od ciebie nie wypadł gorzej w obronie, 27 wiosek na jednej akcji stracić to trzeba się postarać, w tym część przejęta karetami co szły ponad 30h xDDD Tym bardziej że to dopiero pierwsza akcja...
  15. MówMiTadzio

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Chyba kolega już na fo się nie pojawi, a widzę że przynajmniej jeszcze na 10 jego wiosek lecą grube i to dopiero początek dnia xD Daje sobie ubijać mobila i offy jak amator. Zachodni przyczółek upada :/ Zastanawia mnie to 0 pokonanych jako wspierający xd
Do góry