Najnowsze treści autorstwa Lukayoyo

  1. Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    Zaproponowałbym jeszcze podpisanie jej przez czlonkow lsw
  2. Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    Widzę że rukolak usunął swoj zenujacy wpis, dobrze ze go w miarę szybko złapaliście i z powrotem zamknęli w piwnicy. I rukolak, jestes moim sąsiadem, przejmiesz wkoncu cos mi? Ponad 120 pełnych offow na moje 18 wiosek od twoich kolegów znów nie zrobiło nic, poza tym o czym my mówimy gdy ja ci...
  3. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Kmic moze pomysl nad swiatem w stylu arkadii, ale dla plemion typu speed, na takim świecie będzie dozwolone uzywanie każdego bota, pushing, itp. A dzieki temu bociarze beda mogli grać sobie tam razem nie wadząc nikomu, a uczciwi gracze nie beda tracić checi gry w plemiona. Pamiętam ze choćby w...
  4. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    3 czlony - speed, speed. , multispeed Na 3ci czlon poleciały co prawda burzaki od administracji, ale kto wie ile te łaki mają jeszcze takich członów
  5. Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    Czasami czytając FO to wydaje mi się ze dla nie których gra to życie ;)
  6. Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    Po pierwsze, nie badz mądry na sile, wstawanie interpunkcji w losowych miejscach nie zrobi z Ciebie mądrzejszego, druga sprawa, czytanie ze zrozumieniem pokonuje ludzi, dlatego Ty wygrywasz ze mna w grze, a ja z Toba w zyciu :)
  7. Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    Nawet nie czytam co napisałeś, jedynie zacytuje, chcesz pogadać to przyprowadź kogos dorosłego
  8. Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    Na równi z whl? Kto Ci tych bajek naopowiadał, my jesteśmy zbiorowiskiem nie znanych sobie ludzi ktorzy przypadkowo znaleźli sie w jednym plemieniu i które chce wam utrudnic wygranie świata i to wszystko. Ta, argumenty ze whl gra nam na zastach sie nie sprawdziło to teraz bedzie ze to taka...
  9. Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    Ostatnio próbowałes udowodnić ze to nie my bronimy wiosek tylko latamy na zastępstwach z whl, udowodniłem Ci ze gramy sami i sami sobie wiosek pilnujemy bez brania zast ( wasze sa monitorowane 24/h ) , odpowiadajac na kolejne zarzuty ze bez whl jestesmy niczym, dorek wielokrotnie wspominał ze to...
  10. Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    Widzę, ale kiedy on obraza wasze matki? To gracie wy czy wasze matki? Zastanówcie się lub moze patusów wywalcie?
  11. Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    Dorek, tak szczerze? Juz abstrachując od tego skad rekrutujecie graczy, czy to jakas warszawska speluna, żulmeria spod zabki czy jakieś kloczardy, ale tak po ludzku, nie wstyd Ci za nich? Za te wyzwiska po rodzinach, wyzwiska od dziwek czy cfelow? Chyba ze prezentujesz ten sam poziom co Twoi...
  12. Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    No żadna to roznica, ale po co sie tak chełpić ze tracimy te wioski, no tracimy, w takim jestesmy polozeniu otoczeni z kazdej strony wiec nie realnym byloby ich nie tracic, ale nikt tez tu z tego powodu nie płacze, gramy poki mozemy a was strasznie to boli ze nie chcemy tych wiosek oddac wam...
  13. Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    Jedyne zastępstwo jakie komus dalem to po zakończeniu akcji na nas gdzie juz kompletnie nic sie nie działo, a wioski zostały wybronione :)
  14. Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    Od siebie dodam ze plemie jest stworzone z nieznanych sobie osob lub początkujących graczy jak ja gdzie to nasze pierwsze zetknięcie z plemionami czy ludzmi grającymi typowo for fun :) ale to tylko swiadczy o skillu konfederacji skoro jeszcze sie utrzymujemy, ale oni i tak bedą sie chęłpic ze...
  15. Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    Bo gdy zrozumiałem ze zaraz wjedzie dorek ze swoją kawalerią offową na forum i bede musial z wami dyskutować to wolalem usunac post
Do góry