Najnowsze treści autorstwa Lord Miksa

1. Lord Miksa

Mapa-Nie wchodź !

to w koncu Rinne jest dobry czy nie bo tak napisaliscie, ze w sumie obraża to Rinnego
  2. Lord Miksa

Mapa-Nie wchodź !

Co sie stało z winnersami?
  3. Lord Miksa

Dyskusja o sytuacji na świecie 159

@Gawryluk zaorosilbym ale jeszcze mi kose wywalisz xD
  4. Lord Miksa

pokonał legiona. ustawił sobie nick taki jaki miał wódz wrogiego plemienia. Same sukcesy xd
  5. Lord Miksa

sami im zapki wysłaliscie
  6. Lord Miksa

Ja nie potrzebowałem wyrzucać ludzi zeby wymusić insta od dziewczyny. Mnie nic nie boli. Wrecz smiac mi sie chce. Pokonanie was bedzie jeszcze smaczniejsza opcja
  7. Lord Miksa

przykro mi, że wypominacie mi. Gdy napisałem do gracza, z którym gadałem ju 3 dni na temat rekrutacji, że słabo wybrał. A z drugiej strony wrzucacie takie screeny. Rozumiem, że na szczeblu gry nie potraficie nic pokazać. Ale tak głęboko wchodzić w zycie to już na Policje można zgłosić :P
  8. Lord Miksa

Nie wien hehe dostało dzis w nos i musza zniżać sie do poziomu szamba :p
  9. Lord Miksa

Też potrafie przerabiać screeny
  10. Lord Miksa

Dyskusja o sytuacji na świecie 155

Dzień 134 Dżobi piszę już o ułożeniu świata przeciwko emką i utworzeniu wielkiej koalicji. @thenitrozyniak ale ich triggerujesz
  11. Lord Miksa

Dyskusja o sytuacji na świecie 156

podejrzewam że o AG bo tylko oni uciekają xD
  12. Lord Miksa

Kartografia s159.

NP prosze wyrzucić nic nie znacząca ekipa
  13. Lord Miksa

Gdzie jest umowa o rekrutacji misiów ? czy jakikolwiek jakiś zapis pozwalający na to. rekrutujemy wroga naszego "sojusznika", oni zrobili to samo. A że wy przypisujecie sobie jakieś ukryte znaczenia ;v to kogo to obchodzi. Żeby nie było że bronie tajemnicy wybielają się, tak samo jak my teraz...
  14. Lord Miksa

Tłumaczenie bez sensu Eryka bo ten ruch musiał być wykonany inaczej tajemnica nie ogarnełaby tego terenu, ale po co się wybielać? Z drugiej strony ma trochę racji. rekrutacja misiów to to samo co rekrutacja GT. Mnie śmieszą te udawane zdziwienia na taki ruch, każdy wiedział, że to nastąpi.
  15. Lord Miksa

Jakbym mial 15 lat to wiedziałbym kto :v