Najnowsze treści autorstwa Lord Miksa

1. Lord Miksa

Dyskusja o sytuacji na świecie 159

to było planowane przejscie 10 graczy, a reszta miała dojść na zasadzie "wasze wioski do nas"
  2. Lord Miksa

mój dobry kolega z bułeczek z którym wiele razy rozmawiałem i nie jest płotką przedstawił to inaczej. Tak samo dobry kolega z RA. Ale co ja tam wiem co nie haha. Gleg jak chcesz się wybielić to pomaluj się białą farbą
  3. Lord Miksa

ale, że co wypierasz się, że tak nie było XD?
  4. Lord Miksa

uznałeś ty i z góry uznałeś że lgn również dużo niedomówień, a winnych widzicie po 1 stronie xd Janeczek mnie uczył, że niedomówienia prowadzą do takich sytuacji <3
  5. Lord Miksa

Nie neguje tego, że lgn sie nie przygotowało, rozmawiałem chyba z cya czy z kimś, że wynik tej wojny zależy od tego jak dane plemiona się przygotują do wojny, i najśmieszniejsze jest to, że LGN same na własne życzenie skróciło okres wiedząć, że: po 1 deff spod fake jeszcze wraca po 2 kilka dni...
  6. Lord Miksa

No własnie, jak sie utworzyło BRA to z nami "od nowa" rozmawiali o warunkach pona. Ale już z LGN przyjeli taktyke, że z góry cos przechodzi również na BRA. Po prostu jedna i druga strona chciała przy cwaniaczyć, tylko róznica jest taka, że LGN nie wiedziało czemu cwaniakuje, a BRA wiedziało...
  7. Lord Miksa

Akurat dyplo to Cya wykorzystał głupote LGN i ich cwaniactwo wyszło tak "chcieliście wyruchać freda, a to.."
  8. Lord Miksa

Znaczy Cyaa nie obraź się, ale śmieszne z drugiej strony jest to. że jak atakowaliście bułki na początku, też był hihi haha hehe hoho po 10 postów dziennie jacy to nie są słabi, jakie to wam akcje nie wchodziły, jakich to wy wskaźników nie wykręcacie. A potem Bułeczki ułożyły front i już tak...
  9. Lord Miksa

tyle "dzieciów" raj dla gawryluka xdd
  10. Lord Miksa

a ty przypadkiem nie masz sądowego zakazu zblizania się do takich młodych osób od tej głośnej sprawy z ręcznikiem?
  11. Lord Miksa

Ja już raz lenke pokonałem na 148. trzeba jej psyche najpierw zepsuć a potem es
  12. Lord Miksa

Dyskusja o sytuacji na świece 163

Dużo rzeczy pisałem przytaczając wszystkie to dzobi i pawel powinni skonczy gre i zrobic sobie przerwę xdd
  13. Lord Miksa

Z bogiem i z bogiem Nigdzie do ciula ze mna nie idziecie downy
  14. Lord Miksa

aż musiałem sprawdzić kto to te całe BV xdd
  15. Lord Miksa

Myszką kliny robi się myszką klikając na wyślij pomoc!