Najnowsze treści autorstwa Lord Miksa

  1. Lord Miksa

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Ojciec Blacka sprzedaje jego konto jak widac na screenie wyżej a tego dnia konczy sie aukcja. Zaczał po nocach gadać bzdury to taki etap terapii
  2. Lord Miksa

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    To chyba nie wiesz o czym mowisz, Pajton ledwo wiedzial kto w tym ban jest dopoki 1 akcja nie poszla. Po 1 akcji na ban czołowi gracze wraz z radą zaczeli pisać do enek bo ogarneli ze z dwu czlonowego plemienia moze 20-30 sie nadaje do gry. Tak samo z tego plemienia dyktatorzy gdzie tam sie...
  3. Lord Miksa

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Nie na tym koncie jestes nitro Bot zrobi za ciebie automatyzację, ale gdy trzeba uzyc glowy to juz za ciebie nie bedzie myslec. I dlatego pomimo botow ze spit bylo tak łatwo.
  4. Lord Miksa

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Ja to dwie ćwiartki przeskoczyłem zeby w enkach byc xd
  5. Lord Miksa

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    "Akcja budzi reakcje" xD to chyba bardziej enki zrobily reakcje jak dowiedziały sie ze krety spit czekaja od poczatku świata na zapki w wygach xD. Rozumiem jakbyście randomow wyciągali, A wy swoich graczy co tam od miesiecy siedza wyciagacie. To nie mow ze to jest reakcja na rekrutację enek...
  6. Lord Miksa

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Tak jak spit wali konia do tego ze pokonali wygi rekrutacja wszystko i umieszczając kretów to aż nie mam pytań xD. Rozumiem posmieszkowac, ale pisac o ra, o tym ze wioski za free wpadają, ze jak to łatwo nie jest itd. To aż żałosne jest ze takie plemie musi poflexowac sie dojezdzajac jakieś...
  7. Lord Miksa

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Jakbym ja został wodze to poszlibyscie za mna?
  8. Lord Miksa

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Speed? zgadłem? czy to był rebus czy cos?
  9. Lord Miksa

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Przecież w enkach nic sie nie dzieje, na forum cisza. (rada cenzuruje jak próbuje być smieszny) Discord to przez kilka dni nikogo nie było. Chodze po DC wygach (dopóki mnie nie wyrzucili), Love itd bo w eNkach to chyba same boty grają na tych kontach i tylko nazwy różne, żeby sie nie mylili, na...
  10. Lord Miksa

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Ej z kim tak FO żywo dyskutuje ? bo ja nie widze
  11. Lord Miksa

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Ej zawsze chcialem byc twoim kumplem
  12. Lord Miksa

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Pa typ swoje plemię wyzywa zeby lajki dostac. A wy sie dziwicie ze plemiona gorsze rzeczy robia zeby blachę miec
  13. Lord Miksa

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    JA tu nie chce bronić nikogo kto dziś odszedł z D! ale nikt z tych osób darm nie łykał, brali sobie grzecznie barby i klepali domki.
  14. Lord Miksa

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Nazwa Nowy Projekt jest zastrzeżona
  15. Lord Miksa

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    No tyle to wiem. Dev to mi nawet bota wyklepie
Do góry