Najnowsze treści autorstwa lord depsey

1. Dyskusja o sytuacji na świecie 150

Wow nuppo +20 na TPK, trzeba się za robotę brać z drugiej strony frontu bo na plus dziś będą:/
  2. Dyskusja o sytuacji na świecie 150

Można, ale to trzeba mieć SIN za sąsiada
  3. Dyskusja o sytuacji na świecie 150

No nie wiem, wsuwam siny nie byle zainteresowany tym co tam na PPK się działo, bo chyba nuda ostra była. No ale rozumiem że chodzi Ci o to że trzymał tam front? Hmmm no to podwójna korzyść w sumie... Kiedy akcja Spin na Plose? Aaa i praw mu nie dawajcie, co by wam plemienia niee rozwiazal xd
  4. Dyskusja o sytuacji na świecie 150

Lol, to gość lykal darmy jak pojebany dwa tygodnie i poszedł do P!lose, i plus 14 wiosek, to chyba najlepsza akcja Plose od początku wojny?
  5. Dyskusja o sytuacji na świecie 150

Co do umiejętności dyplomatycznych Snuffy83 to naprawdę szacun, mając kilku radnych srajacych mu do ogródka (oczywiście wielu jest też normalnych) i prowadząc tak dobrze dyplo to widać że obeznany :) Dobra A teraz obniżcie monetki bo nie mam czym sinow przejmować :/
  6. Dyskusja o sytuacji na świecie 150

Ej kiedy tańsze monety? Jest jaki konkret? Bo bedziemy sin rozbierac za dlugo bo grubych braknie....
  7. Dyskusja o sytuacji na świecie 150

Nic nie wiem o zmianie dyplo, jakaś kosę szykujesz? :D
  8. Dyskusja o sytuacji na świecie 150

Oj nie podpuscisz mnie żebym wstawił tu dyspozycję pewnego radnego :)
  9. Dyskusja o sytuacji na świecie 150

Ta żeby jeszcze Siny stawialy opór xdd
  10. Dyskusja o sytuacji na świecie 150

BeMyLady, , A mówiłem o namawianiu graczy APK do ignorowania klodek N przez radnego APK.
  11. Dyskusja o sytuacji na świecie 150

Ta już nad tym działacie ;)
  12. Dyskusja o sytuacji na świecie 150

Widzę z dymów APK vs sin, robi się dym Plose vs SPIN, czyżby Plose ustawiło po miesiącach w końcu front i zaczynają grać? Inaczej tylu komentarzy by tu nie było....
  13. Dyskusja o sytuacji na świecie 150

@ZawodowyESLowiec to co 155 teraz? :P A tak serio to nie uciekaj bo koledzy od Ciebie za szybko pooddają wioski....
  14. Dyskusja o sytuacji na świecie 150

Co tam się wydarzyło że T.P.K dziś od dwóch h tyle wiosek traci na rzecz nupków? Banik wjechał? Czy uczą się na błędach sin?
  15. Dyskusja o sytuacji na świecie 150

lol mówienie że to nie Bot jest tak samo naiwne jak to, że ktoś uszanuje 254 rezerwacje APK na froncie do 19.09 :D