Najnowsze treści autorstwa Lord Alistiarus

  1. Lord Alistiarus

    GDZIE JEST TOP1 OF CARTOGRAPHY & Mapki by Stukniety?

    Ale z Najemnikami grał już tam shaq? Zawsze słyszałem, że plemie jako takie powstało na s19
  2. Lord Alistiarus

    GDZIE JEST TOP1 OF CARTOGRAPHY & Mapki by Stukniety?

    Blachy blachami, ja się zgadzam z tym, że największymi szefami i tak byli Najemnicy za niezwykła umiejętność wygrywania starych światów jak i nowych. Wiadomo, że było dużo wygranych (s52, s79, s101), ale prawdziwą legendę i tak zbudowały s19 czy porażka na s87 w walce z całym światem ;) Gimby...
  3. Lord Alistiarus

    GDZIE JEST TOP1 OF CARTOGRAPHY & Mapki by Stukniety?

    Nie, nazwe zrobiliśmy na 168
  4. Lord Alistiarus

    GDZIE JEST TOP1 OF CARTOGRAPHY & Mapki by Stukniety?

    No oczywiście, że tak, support i tak robi możliwie różnorodne ustawienia światów i jeszcze ankiety co ludziom podpasuje. To jest niebywałe, że w prawie darmowej gierce wewnętrznej społeczności udało się sztucznie stworzyć tak wysokie bariery wejścia graczom. Nie trzeba bulić 3 stów na steamie...
  5. Lord Alistiarus

    GDZIE JEST TOP1 OF CARTOGRAPHY & Mapki by Stukniety?

    Nie śledze tych jutubowych dram, ale zyniak przede wszystkim robił mega toksyczny klimat wszędzie gdzie był i mogę ci powiedzieć, że każdy kto z nim klikał to szybko miał go dosyć - wiem co mówię. To droga donikąd, już zaangażowanie fabcia zrobi większy oddźwięk in plus
  6. Lord Alistiarus

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Witam wszystkich graczy.
  7. Lord Alistiarus

    Świat 200 nadchodzi!

    Fajnie jak dotąd, dobra robota kmic. Bardzo dobrze, że są niestandardowe ustawienia typu barby czy bazowa produkcja. Oby tak na stałe. Tylko nie walnij na 199 prędkości 1, bo ostatnio wolne te światy z farmą okrutnie :)
  8. Lord Alistiarus

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Nie rozumiem narzekania, przecież jakiekolwiek sojusze na świecie to pozytyw dla uwu, bo można chociaż pograć, zwłaszcza gdy się wchodzi na 7 członów premkowiczów (czy tam 9, nieważne) Woleli byście w miesiąc zjeść wszystkie barby, zamknąć świat i patrzeć się w niebieskie kropki rok czasu...
  9. Lord Alistiarus

    Świat 200 nadchodzi!

    Żeby świat był ciekawy to musi być po prostu bardzo duży powierzchnią - jest to jedyna metoda toczenia wielu wojen równoległych, zamiast jednej koalicyjnej. Nie ma potrzeby upychania wioski na wiosce, mogą mieć troche powietrza i barb między sobą, a dynamikę można po prostu przyspieszyć...
  10. Lord Alistiarus

    Kartografia by Wojownik1610

    BS raczej nie ma 90 graczy, bo ma 3 prawie full człony, coś niepoliczone W każdym razie spory kocioł w tamtej ćwiartce
  11. Lord Alistiarus

    Dzień Dobry Misiaki

    Beke z ciebie cisnę po prostu, bo wyszczekany byłeś, a teraz zwalasz swoje skurwysyństwo na ,,techniczne roporzędzenie". Jeśli ta gra to ściek to wyłącznie przez takich jak ty, bo jak ci się coś nie podobało to trzeba było nas wywalić, a nie walić kosę w nocy. Witamy wyjaśnili twoją logikę wyżej...
  12. Lord Alistiarus

    Dzień Dobry Misiaki

    Podobno nikt nie wysyłał offów to z kim się blokować? i to jeszcze na miesiąc czasu? xD Nic dziwnego, że wszysy z ciebie leją teraz xd
  13. Lord Alistiarus

    Dzień Dobry Misiaki

    Dzięki za życzenia #MojeBędzieWygranko
  14. Lord Alistiarus

    Dzień Dobry Misiaki

    nie byłyby cofnięte ze stałek, gdyby nie kosa, elo
  15. Lord Alistiarus

    Dzień Dobry Misiaki

    Wystarczająco wchodził jak na deffowe konto, a i tak zrobił więcej niż ty miernoto xD Mnie śmieszy do bólu, że obsrałeś zbroję przed takim niby nieaktywnym kontem i musiałeś wsadzić kosę w nocy i wywalić deffa na koniec mapy zamiast się napierdalać jak jesteś taki tryhard XD
Do góry