Najnowsze treści autorstwa Lodar93

  1. Lodar93

    Wzor na czas budowy budynkow.

    Pewnie dopiero gdy zatrudnią nowego, bardziej ambitnego człowieczka
  2. Lodar93

    [Pasek] Zapełnianie spichlerza aktualnie przeglądanej wioski

    W przeglądarce z telefonu działa jeśli uruchomisz np. chrome w wersji na komputer (taka opcja w ustawieniach bodajże). Co do apki to ja osobiście nie umiem tego zrobić w ten sposób, może pierwotny autor dał by rade <shrug>
  3. Lodar93

    Steam Tribal Wars

    Witajcie, Jak wszyscy wiemy, istnieją w Internecie różne generatory rozpisek do plemion, które generują nam gotowe linki do placu. Np. jeśli wejdziemy w taki link : "https://pl152.plemiona.pl/game.php?&village=4133&screen=place&x=529&y=488&from=simulator&catapult=50" Przeniesie nas do placu...
  4. Lodar93

    [Pasek] Zapełnianie spichlerza aktualnie przeglądanej wioski

    A Pokaż ustawienia skryptu oraz stan surowców w wioskach przed użyciem
  5. Lodar93

    [Pasek] Zapełnianie spichlerza aktualnie przeglądanej wioski

    Można użyć grup do zawężenia ilości wiosek z jakich ma lecieć surka.
  6. Lodar93

    [Pasek] Zapełnianie spichlerza aktualnie przeglądanej wioski

    Ciężko mi odpowiedzieć co jest nie tak. Gdy ja używam tego skryptu codziennie przed snem aby dostarczać surowce do wiosek, wszystko działa tak jak należy :(
  7. Lodar93

    [Pasek] Zapełnianie spichlerza aktualnie przeglądanej wioski

    Mi tam działa poprawnie. Wchodzisz w rynek, zakładka wezwij, klikasz skrypt i masz wypełnione pola do wezwania surowców, wystarczy potwierdzić.
  8. Lodar93

    Wzywanie szlachciców jako wsparcie z poziomu placu

    60 głosów za, 5 przeciw. Liczę że to jednak przejdzie bo znacznie ułatwi uniki i chowanie wojska. Implementacja raczej prosta więc zysk o wiele większy niż potrzebna praca
  9. Lodar93

    [Pasek] Zapełnianie spichlerza aktualnie przeglądanej wioski

    @myszolekk a coś więcej? Bo mi działa poprawnie Zwróć uwagę że wyszła nowa wersja na forum i może po prostu jej nie zaktualizowałeś: javascript: var Supply = { MAX_STORAGE_FILL_PERCENTAGE: '0.50', MINIMUM_RESOURCE_REQUEST : '1000', RESOURCE_SAFE : '100000' }...
  10. Lodar93

    Wzor na czas budowy budynkow.

    Nie wiem czy wszystko dobrze zrozumiałem, bo chciałem obliczyć mur na 152 świecie i coś mi nie gra xD "https://pl152.plemiona.pl/interface.php?func=get_building_info": <build_time>1800</build_time> <build_time_factor>1.2</build_time_factor> Załóżmy że mamy ratusz na poziomie 20, czyli 38% Mur...
  11. Lodar93

    Zliczanie powtórzeń osiagnięcia Szczęściarz oraz Pechowiec

    Witajcie! Odkąd gram na plemionach zawsze słyszałem od znajomych że wbili Szczęściarza lub Pechowca kilka razy, a druga osoba ani razu. Rozmawiając o tym zawsze zastanawiamy się ile razy już udało nam się zdobyć te 2 osiągnięcia. Co powiecie na to, aby te osiągnięcia dostały możliwość...
  12. Lodar93

    Opcja "podgląd" w zgłoszeniach do supportu

    WItam, Proponuję dodanie możliwości podglądu zgłoszenia do supportu przed jego ostatecznym wysłaniem. Czasem zgłoszenia są długie i wymagają sporo pracy aby były czytelne. Taka opcja na pewno pomogła by zgłaszającemu oraz w efekcie samemu supportowi. Same zgłoszenia stały by się też bardziej...
  13. Lodar93

    [Pasek] Zapełnianie spichlerza aktualnie przeglądanej wioski

    Za zgodą autora lekko zmodyfikowałem skrypt i dodałem w nim nowa opcję - rezerwacja surowców. W zmiennej "RESOURCE_SAFE" wpisujemy liczbę surowców którą skrypt ma zawsze zostawiać w wiosce. Jeśli np. ustawimy "RESOURCE_SAFE = 100000;", skrypt nigdy nie weźmie z wioski tylu surowców, aby ich...
  14. Lodar93

    Prawa autorskie skryptów

    Owszem, coś w ten deseń. Tyle że i tak trzeba by pisać zgłoszenie do supportu o zatwierdzenie nowych skryptów. Chodzi tylko o to, aby nie trzeba było prosić się o zgody, szczególnie w przypadku gdy nie ma jej kto dać (jeśli już nie gra w plemiona i nie uczestniczy w tej społeczności). Support...
Do góry