Najnowsze treści autorstwa Locter

  1. Locter

    Świat 200 nadchodzi!

    Prędkość: 1.3 jednostki: 1.0 Przyrost surowców: 1 - co do barb nie mam zdania. Każda ilość mnie zadowala, - świat z farmą ograniczoną - technologia prosta, - możliwość powołania chłopów, - obecność rycerzy okej, może być nawet kilka. Osobiście uważam, że rycerze są okej, ponieważ na początku gry...
  2. Locter

    Blaszki za wygranie swiata

    Nawet jeśli z 50 graczy ma zostać 20 to i tak lepiej niż kiedy 300 graczy gra ,,na blaszkę" dla 50 spośród nich. Wtedy te 20 graczy gra faktycznie o wygraną i mogą myśleć o sobie jak o drużynie, tworzyć jakąś bardziej ,,zjednoczoną" i ,,zżytą" ze sobą grupę, która ma faktycznie na celu ,,dobro...
  3. Locter

    Blaszki za wygranie swiata

    nie do końca rozumie powyższą wypowiedź ale o to właśnie chodzi. To jest ten element nieprzewidywalności, który może czynić grę ciekawszą. Większość topowych plemion startowało ze wstępnego już ze znanymi sobie osobami, więc powinni mieć tutaj przewagę co do tego czy dany gracz jest dla nich...
  4. Locter

    Blaszki za wygranie swiata

    Uważam, że blokowanie składów jest super. Po prostu trzeba grać tak aby wyłonić swoją ekipę, a nie narekrutować sobie całą mapę graczy aby chapać z nich potem darmy i w ten sposób planować zamknąć świat tak mniej więcej. Blokowanie składów zakładam, że miało na celu zapobiegać masówkom...
  5. Locter

    O, mamy podobne nicki i też czekasz na Sam Samsung :D

    O, mamy podobne nicki i też czekasz na Sam Samsung :D
  6. Locter

    Świat 150 - dyskusja przedstartowa

    Właśnie dlatego pisałem pod postem keymilla, że oszustwa (między innymi w ten sposób) są gorsze od zdrady sojusznika. Zdrada sojusznika zachęca mnie do gry (chcą gościa "dojechać", że tak powiem", a oszustwa przez sztuczne boostowanie swojego konta zniechęcają - mam poczucie straty czasu, tego...
  7. Locter

    Świat 150 - dyskusja przedstartowa

    Ja na przykład wole żeby mi ktoś wbił kose w plemiennych sojuszach niż osiągał przewagę przez oszustwo. ;p
  8. Locter

    Świat 150 - dyskusja przedstartowa

    Odkrycie, że gracie w grę w której wygrywa ten kto ma więcej czasu co jest prawie równoznaczne z konkursem na największego nerda bez życia :rolleyes: To jasne, że wygrywa taki gracz (albo jego bot). Jeśli nie podobają Ci się warunki rozgrywki - nie graj w tą grę, jeśli gra się znudzi -...
  9. Locter

    Świat 150 - dyskusja przedstartowa

    Jak oni już teraz się spinali, a jeszcze się serwer nie zaczął. Mi się podobają takie ustawienia bo przynajmniej będzie można iść łeb w łeb z takimi speedmejkerami i przy okazji zachowywać przewagę nad deffiarzami nie farmiącymi w ogóle ;p
  10. Locter

    Świat 150 - dyskusja przedstartowa

    Ja to trochę nakręciłem bo też myślałem, że byłeś radnym. Do czasu aż zaczęliście się z tego naśmiewać, wtedy doszedłem do wniosku, że chyba jednak nie. ;p W ogóle nagonkę na boty speedów też nakręcałem i wiele innych rzeczy, a przynajmniej próbowałem. Potem się robił chaos itd. Tylko do tetki...
Do góry