Najnowsze treści autorstwa lnny1996

  1. lnny1996

    Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    Co do umiejętności myśle że mają je prawo oceniać tylko Ci którzy widzieli jak gram na froncie. Czyli nie wy. Co do FATA to oni mogá oceniać moje umiejętności. A co do wylotu to jak widać wreszcie przyznaliście sie że była to decyzja całej rady przy pierwszej okazji pod byle pretekstem. Jakby...
  2. lnny1996

    Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    Prosze mi powiedzieć na którym świecie wbiłem swojemu plemieniu kosę? Jeśli nie jesteś w stanie wymienić go powodzenia. A co do konfy na mess to po to sie używa nicków by nie podawać imienia, nazwiska i adresu (rada FATA ma). Kiedy offy poleciały gdzie chciały, raz bo nie szło dogadać sie z...
  3. lnny1996

    Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    Ja za wpakowanie kilku offów w was wyłapałem rozbiórke także macie obrońców o których nawet nie wiecie. Na forum jeden was niby tak obraża a faktycznie bardzo wam sprzyja.
  4. lnny1996

    Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    A ty nie wystarczyłeś? Wiem ze już niektórzy świętują wygraną i ograniczają skład końcowy ale jednak najpierw trzeba wygrać lub chociaz poczekać aż sojusznik wygra. SKI jednak żyje, inna nazwa ale jednak już w lepszej sytuacji a być może i front fajnie przesuną. FATA też już z coraz większym...
  5. lnny1996

    Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    Wy wiecie że SKI jeszcze nie przegrało. Są w gorszym położeniu, to fakt ale nie jest to równoznaczne ich przegranej. Na 137 jak grałem to też każdy gadał że P! i PiSka przegrały świat, P! bylo 200 wiosek w plecy tylko z Legend (1 człon w centrum). Potem sie dyplo zmieniło, deffa odrobili i...
  6. lnny1996

    Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    Takie pytanie do SKI, wy przez pomyłkę nie wysłaliście rozpiski z poprzedniej akcji?
  7. lnny1996

    Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    Jak to czytam to aż mi sie przypomina świat 112, gdzie wszyscy w koalicji mogli kozaczyć mimo olbrzymich strat na froncie (jak np. Kobra) bo ikelos i jego łapanka wygrali im świat . Albo 126 gdzie MPGA chciało w 30 opanować 3 kontynenty i zniknęliśmy zanim świat sie na poważnie zaczął.
  8. lnny1996

    Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    Życie jest okrutne, a dopiero 14:17.
  9. lnny1996

    Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    To co, japacz, za tydzien kasujemy diody czempiona? Deffa nie mają to lekko pójdzie, dwie juz oddali za darmo.
  10. lnny1996

    Światy 157 i 158 - dyskusja przedstartowa

    Znaczy ja tutaj nie kwestionuje ustawień,wskazuje tylko na pewną patologie co da się zmienić. Ustawienia nawet niezłe, jeszcze tylko ukrócić kosowanie po nocach i będzie ok. Dodatkowo dodać jeszcze brak możliwości startu plemienia na wstępnym, gra będzie ciekawsza. Można pograć przecież...
  11. lnny1996

    Światy 157 i 158 - dyskusja przedstartowa

    Jest tylko jeden problem. Wyłudzenia pp na 158. Założę się że będzie pełno graczy co będą niszczyć plemię od środka i obiecywać kasację konta dopiero po otrzymaniu okupu w pp, albo plemię samo to zaoferuje. Niby takie akcje są karalne ale wiadomo jak to jest, ostatecznie da się to obejść i nie...
  12. lnny1996

    Noobek z Farmy

    Noobek z Farmy
  13. lnny1996

    Dyskusja odnośnie aktualizacji w grze

    Ogólnie nie podoba mi sie decyzja odnośnie zastów. Znacząco wpłynie na poziom gry, obniży go jeszcze bardziej. Teraz bronić kont częściej bedą musiały bronić osoby, które są w tym słabsze. I zwiększy to różnice między plemionami. Dotąd mogło ją zatrzeć paru dobrych graczy, teraz to poważnie...
Do góry