Najnowsze treści autorstwa Liptonek?

  1. Liptonek?

    Dyskusja świata 188

    O cholera ile paradoksów i kłamstw w jednej wypowiedzi xD Miałem już nie odpowiadać ale grzech tego nie zrobić. Kontem nie rzuciłem a skończyłem grę tego samego dnia co napisałem do marzyciela z gratulacjami. Ile to było czasu temu? Strzelam 6,7 dni temu. Wzięliście KAŻDEGO kto chciał przejść...
  2. Liptonek?

    Dyskusja świata 188

    Plemię oparte w głównej mierze na rekrutacji wytrzymało dłużej niż kilka ekip na tym świecie xD A wytrzymałoby jeszcze miesiącami gdyby nie masowa rekrutacja ze strony powali. Mimo wszystko gratulacje, nie ważne w jakim stylu ważne, że skutecznie. Mam nadzieję, że nygusy, które skosowały...
  3. Liptonek?

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Mirek tam jeden nick chyba Ci się za dużo wpisał
  4. Liptonek?

    Dyskusja świata 188

    Są dwie opcję, mianowicie To twój pierwszy świat Druga opcja jesteś idiotą I rozumiem hipokryto, że swojego wodza też skrytykujesz za zjadanie rozbiórek?:D https://pl.twstats.com/pl188/index.php?page=player&mode=conquers&type=gain&id=191365
  5. Liptonek?

    Dyskusja świata 188

    Dobra, namówił
  6. Liptonek?

    Dyskusja świata 188

    Sorki, doczytałem tylko do "po przegranej". Jeszcze żebyś się nie zdziwił byczku :d
  7. Liptonek?

    Dyskusja świata 188

    Ciciuś. Jak ja grałem na froncie to Ty jeszcze u starej w brzuchu kiełkowałeś xD
  8. Liptonek?

    Dyskusja świata 188

    Misiu kolorowy. Myślę, że za bardzo bierzesz wszystko do siebie. Rozumiem, że ta gra może być dla Ciebie wszystkim co w życiu masz natomiast radzę Ci się aż tak mocno nie przejmować. Strach myśleć co by było gdybyśmy Was pokonali. Jeszcze krzywdę z tego powodu byś sobie zrobił czy coś xD
  9. Liptonek?

    Dyskusja świata 188

    Wolę by weryfikował nas front niż być znanym z tego, że wbiłem kosę:) Akurat nie mówię o Tobie a o tych pizdach co by własną matkę sprzedali za blaszkę.
  10. Liptonek?

    Dyskusja świata 188

    A to do reszty siusiaczków to nawet nie liczcie na odpowiedź. Nie chce mi się strzepić klawiatury na wasze pościki. Wbijcie chociaż jakąś rangę na FO by nie był to tzw. zarzutkowy one-shot i zaczniemy gadkę. A najlepiej na plemsach.
  11. Liptonek?

    Dyskusja świata 188

    A ja widzę tutaj klasyczny "kompleks liptonka" Widzę rotes potrafisz się tylko dosrać, w bo w innym wypadku tudzież zwycięstwa z gratulacjami nigdy byś nie przyszedł. Więc tak szczerze Ci doradzę (bo podobno gdzieś tam kiedyś się przecięliśmy) - mianowicie lepiej się czasami zatrzymać niż...
  12. Liptonek?

    Dyskusja świata 188

    Twoje teksty są doskonałe, chcemy więcej
  13. Liptonek?

    Dyskusja świata 188

    Hej prośba, @de Talleyrand, czy mógłbyś rozwinąć swoją myśl. Nie ukrywam, że niezwykle mnie zainspirowała
  14. Liptonek?

    Dyskusja świata 188

    Przyszukujcie kadzidło Tu bez egzorcysty się nie obejdzie xD
  15. Liptonek?

    Dyskusja świata 188

    Początek gry 2 marca 2023 godziny okołopołudniowe https://pl.twstats.com/pl188/index.php?page=tribe&mode=tribe_changes&id=44 Wasz drugi człon. To tak w gwoli ścisłości. Co do moich WG były one... odpowiedzią na Twoją próbę rekrutacji moich graczy jeszcze na początku świata! Jak chcesz...
Do góry