Najnowsze treści autorstwa Liptonek?

1. Liptonek?

Dyskusja o sytuacji na świecie 176

Z jednej strony szkoda a z drugiej wiadomo z kim już lepiej nigdy nie zagrać :) nawet więcej, wysłać wizytówkę znajomym ekipą tam gdzie się dany osobnik pojawi i tępić szmaciarstwo.
  2. Liptonek?

Pewnie chętnie pogadałby o PPU ale niestety już nie istnieje xD
  3. Liptonek?

Ok. Widzę, że muszę przyjąć inną narracje bo moja psychofanka ma jakieś uwagi. Zatem uwaga... Jazda obstawiła mi każdą wioskę, która miały między 1000-3000 pkt po 100k defa! Po niesamowitej ofensywie tajemnicy i magicznych 1000 offów Espady... Wioski padły. Czy moja fanka @GreatKhaliS jest...
  4. Liptonek?

A Ty co SDRek? Pograleś w tajemnicy i Ci rozum zaczyna odbierać? :p
  5. Liptonek?

Przecież ja na 25 wiosek frontowych miałem obstawione dwie. To była moja indywidualna decyzja. Po co mam bronić wiosek, które mają 1000-3000 pkt? Tajemnica/EM wpakowała kilkadziesiąt offów w puste wioski. Teraz zwolniło mi się 20 grubych to kto wie, może sobie przejmę 20 wiosek po 10k pkt...
  6. Liptonek?

Już niedługo. Akurat się grube zwolniły xD
  7. Liptonek?

Kogo wyzywa Liptonek? Tych co od kilku dni planowali kosę? Nie rób se jaj śmietniku. Ps. Lepiej uprzedz gladusa co piszecie o nim na waszej radzie. Już niedługo wlecą fajne screeniki
  8. Liptonek?

Prawda niestety. Ale chociaż support dał odpocząć xD
  9. Liptonek?

@Rzepowski Widzę, że kręcą cię te obrazki, które wrzucasz ale wykolejeńcu!!! Tu są dzieci!! @gladus98 na przykład
  10. Liptonek?

Co tam? Kosiarze mają ból dupy, że wioski po 2-3k pkt puste zostały a poszła na nie akcja?:)
  11. Liptonek?

Myślę, że powiedziałeś już swoje.
  12. Liptonek?

O jest i psychofanka❤️
  13. Liptonek?

To prawda co mówią po drugiej strony barykady, że wbiłeś już kasację kochaniutki?
  14. Liptonek?

Ogólnie to myślę, że @GreatKhaliS jest ciepły. Typ od kilku światów lata za mną jak napalona nastolka za swoim idolem. Moja wierna psychofanka. @GreatKhaliS ❤️
  15. Liptonek?

Nie rozśmieszaj mnie. O tytuł "honorowego" błazna to ty walczysz wspólnie z gladusem. Idziecie łeb w łeb. Niestety dla ciebie - on ma przewagę ale widzę, że podjąłeś walkę o główną nagrodę.
Do góry