Najnowsze treści autorstwa Lich King

  1. Lich King

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    @War.Dogs Jesteś głupszy niż myślałem , szkoda mi czasu na ciebie żyj w swojej bajce
  2. Lich King

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    No tak, sami się zgłaszali jakże nieskazitelni i czyści jesteście, ja z natury jestem spokojny, ale jak ktoś jest chujem... na waszą rekrutacje reakcją była nasza rekrutacja, myślałeś ze będziemy się przyglądać? Sami swoimi zagrywkami się wykończycie, dziwi cię to jełopie ?
  3. Lich King

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Sami zaczęli... :/
  4. Lich King

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Nie wiem czy w każdym plemieniu, ja nawiązywałem do radnych, u nas w radzie nikt nie dostał. Moje wcześniejsze hejki całe okrągłe 6, były reakcją na waszą rekrutację dżobiego, nikt was nie przebije w tym aspekcie, gdzie braliście konta po 5 wiosek byle tylko zgarnąć teren, w tym momencie sami...
  5. Lich King

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Już wyzywa, kontroluj emocje bo zaraz wybuchniesz :/ Poza tym nic nadzwyczajnego, nas też bany bolały i tego nikt nie krył, bo były nie słuszne, a czy u was będą niesłuszne zobaczymy... :)
  6. Lich King

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Dobra skończ pierdolić, nikt nie chce słuchać Twoich żalów, napisałem do jednej osoby, podkreslam zwykła wiadomość, a nie hejkę. Przypruliscie się jakby wam tlenu zabrakło, coś jest na rzeczy, bolą bany? Dobrze mają boleć
  7. Lich King

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Odklejka znowu wjeżdża, nie wiedziałem że zwykła wiadomość, żeby trochę się pośmiać bo jest okazja to hejka, w dodatku napisałem tylko do jednej osoby, a wy mi się już spruliscie X razy o to na pw, beka. Uwielbiam jak robicie z siebie błaznów, nie zmieniajcie się! :D Dawaj jakieś dowody, bo jak...
  8. Lich King

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Niesamowita historia, ale mam z was bekę knd, fajnie jest widzieć na własne oczy te same osoby, które prują się na innym świecie, że przeciwnik zrekrutował pojedyńcze jednostki, tymczasem przychodzi nowy świat i te same osoby, które rzekomo brzydzą sie takimi rozwiązaniami, rekrutują x10 więcej...
  9. Lich King

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Masz 100% racji kolego <piwo>
  10. Lich King

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Akcja bardziej burząca co nie zmienia faktu, że i tak to śmiesznie wygląda gdy wyszli na minus podczas własnej akcji xD
  11. Lich King

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Słaby, ale zadowalający jak na czas odkąd tu gramy
  12. Lich King

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Nikt nie mówi, że zdominowaliśmy wojnę tylko, że wyszliście jako koalicja północy, na własnej akcji na minus, mając 2 tygodnie przewagi z rozwojem co daje masę offów więcej jak i szlachty, to są fakty. A Ty wyliczasz jakieś śmieszne ilości punktów, zamiast z pokorą przyjąć nieudaną akcję, cóż...
  13. Lich King

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Nie lubię zaczepiać, nie lubię podpuszczać, ale jak już wszystkie znaki na niebie tak wskazują to trzeba.... Puuuu jak tam wczorajsza akcja? Słyszałem, widziałem, że wyszliście na minus XD
  14. Lich King

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Oczywiście, że każda strona była zadowolona na koniec 185św. Watch dostało 9 blach wspólną nazwę i jeszcze jakieś ale gość ma, jebłem. Większość ekip by się nie szczypało z tak małym sojusznikiem, natomiast my potraktowaliśmy was jak równego sobie, dostaliście nawet więcej niż zasługiwaliście...
  15. Lich King

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    To są te dowody ? XD Mówię nawet popisać nie można, bo Ci już się trzęsą, a ja tylko wybadałem czy gość obstawiony czy nie bo to mój sąsiad, większość plemion kieruje się logiką - stały gracz - obstawiamy, ktoś nowy - niech udowodni swoją wartość, albo jeszcze inna opcja jak na 195 nasz...
Do góry