Najnowsze treści autorstwa Lesnovvylv2l

1. Lesnovvylv2l

Dyskusja

Konto w plemieniu nadal jest, jedynie jego sąsiad wioski mu podbiera :p
  2. Lesnovvylv2l

Dyskusja

Na A7 się wybiera to wybierz się również jako gracz przeciwnej koalicji to się przekonasz jakim kocurem jest :p
  3. Lesnovvylv2l

Dyskusja

Nie jestem zwolennikiem wyrzucania graczy by nie psuć statystyk, ale prawie cała Twoja listy to gracze którzy byli żółci/nie dali zasta/olali grę/brak kontaktu i dlatego wyrzucaliśmy ich jak szły ataki :D Co zrobić gracze olewają grę z jednej jak i z drugiej strony, dlatego trzeba dążyć by...
  4. Lesnovvylv2l

Dyskusja

Ciężko miał z rozłożeniem bo większość jego wioch z K45 atakowaliśmy po pare offow ;) Wiec głównie bazował na OS lub wojskach z zaplecza(które tez oberwały).
  5. Lesnovvylv2l

Dyskusja

Odnośnie wsi byłem tam tylko chwile, Ale ciężko bronić konta, gdy dostajesz znienacka konto bo gracz nie ma już chęci na grę, widzisz dużo krzyży, a wieży brak. Bądź co bądź szybko znaleźliśmy sposób na „zamknięcie konta”, chłopaki szybko poprzejmowali wioski po Wsi, a przy okazji wpuściliśmy...
  6. Lesnovvylv2l

Dyskusja

To na pewno - ten świat charakteryzuję się właśnie tym, że jest mniej czasochłonny i nie wymaga opieki 24/7. Prawdą jest również to co piszesz, limit mógłby być troszkę mniejszy, słabsi gracze odpadali by selekcją naturalną, a tych lepszych nie blokowała ta "ściana". Jednakże wtedy świat który...
  7. Lesnovvylv2l

Dyskusja

Komentarz osoby która zapewne nigdy na takowym świecie nie grała :P Czas pokaże:)
  8. Lesnovvylv2l

Dyskusja

Ja atakowałem sam K45 przecież, a tutaj betonik głównie, a nie mobil :)
  9. Lesnovvylv2l

Dyskusja

Przecież wiedziałem, że są tam bunkry :) Pamiętaj, że deff się dłużej robi od offa wiec dla mnie nie jest problemem rozwalić część swojej artylerii. 250k nabiłem póki co - wiec dla mnie jest dobrze. :p
  10. Lesnovvylv2l

Dyskusja

Darmiarz Jak tam? U mnie same bunkry, ale tez jest zajebiscie
  11. Lesnovvylv2l

Dyskusja

To było wariaciku w formie żartu
  12. Lesnovvylv2l

Dyskusja

Biały, ale to Ty mi hipokryzje zarzuciłeś. Więc nie rozumiem do czego teraz pijesz:) Ale czy ja wymagam od Was przeprosin? Gdzieś tak napisałem? NIE! Napisałem tylko, że KB oraz PZ też wiele złego zrobiły od początku serwera i ani razu nie postanowili: "sorry przegieliśmy" itd. o to mi...
  13. Lesnovvylv2l

Dyskusja

Zatargi miał ale chyba z własnymi myślami. Dostał jedną wiadomość, chcesz forum to daj komendy. Skoro nie zrozumiał i wołał się wykłócać to najwidoczniej szukał problemu na siłę. Szkoda, że jest tak daleko ode mnie i to nie mój limit bo byśmy się offami wymienili, a tak to lipton.
  14. Lesnovvylv2l

Dyskusja

Dostał za to reprymendę, każdy popełnia błędy. Pisałem już o tym parę miesięcy temu więc nie macie co już tego argumentu używać. :) I to nie były PZ tylko GITy czy tam WAND... Zresztą ile to złego PZ zrobiły, KB. Ktokolwiek za coś przeprosił? No właśnie...
  15. Lesnovvylv2l

Dyskusja

Hipokryzja z naszej strony? Człowieku waść, wstydu oszczędź, przeczytaj definicje tego słowa bo najwidoczniej nie potrafisz się takowym nazewnictwem posługiwać. Podaj przykład odnośnie naszej niehonorowej gry. Jak inaczej mam nazwać Typa który przechodzi z jednej koalicji do drugiej, miesza w...