Najnowsze treści autorstwa Legion136

  1. Legion136

    Dyskusja o sytuacji na świecie 187

    Wiadomo byku. Miejcie sztywną psychę, łączymy się w bólu
  2. Legion136

    Dyskusja o sytuacji na świecie 187

    Połamał palce i już nie może dogrywać ataków w 6ms więc wolał skończyć grę
  3. Legion136

    Dyskusja o sytuacji na świecie 187

    No jutro randka w końcu nie
  4. Legion136

    Dyskusja o sytuacji na świecie 187

    No to napisałem, że szczury co? No to o kogo może być jak ja jestem jedynym szczurem na polskich plemionach. Zwierzę małe ale cień duży rzucam
  5. Legion136

    Dyskusja o sytuacji na świecie 187

    Wy nie znacie potrzeć moich graczy, wy lubicie kolekcjonować owce, lub jakby ktoś mógł się pokusić o stwierdzenie - barany. My mamy bardziej różnorodna gamę osobników, przez szczury, grube koty, afropolakow, graczy co mają po 2 bezrobotnych coopikow na koncie i alkoholików
  6. Legion136

    Dyskusja o sytuacji na świecie 187

    Nie wiem, czy przegrywając świat wakacayjny byłbyś w stanie dojebać w ringu nawet emerytkę. Imo rywal na 179 był potężny co
  7. Legion136

    Dyskusja o sytuacji na świecie 187

    True true. I jak tam? Zbadaliście element i waza i wyszło, że te rozmowy sa fejk czy jak w końcu? Bo biedaczkowi chyba nagle odechciało się grać, konto top1 agresor u was, jaka szkoda
  8. Legion136

    Dyskusja o sytuacji na świecie 187

    W sumie to na chuj wam było to zaczepianie nas na FO, przecież my czekaliśmy tylko na powód, żeby się odpalic na FO
  9. Legion136

    Dyskusja o sytuacji na świecie 187

    raczej odwagę z odważnikiem
  10. Legion136

    Dyskusja o sytuacji na świecie 187

    Ale to od was ludzie pierwsi pisali o jakies skoki przeciez. Zobacz sobie budowe kontt u nas, konta szły naturalnie powoli do góry od początku serwra. To ludzie od was zaczęli pisac po graczach, czy moga oddawac wioski lub sprzedawac je za pp więc o co chodzi? Wasi zaczeli to robić to...
  11. Legion136

    Dyskusja o sytuacji na świecie 187

    Parcie? Jakie parcie? Na co? Na blaszki i na solo wina? Jak my wybraliśmy opcję która nie oznacza, że wygramy serwer, nasza strona i wasza ma szanse przecież to etap 3 miesiąca dopiero. Jak prowadzilismy z wami rozmowy mówiłem jasno, że nie chcemy rekrutacji i bedzie dla nas to porblemem jesli...
  12. Legion136

    Dyskusja o sytuacji na świecie 187

    Ogólnie to miałem nie zgłaszać tego waza, ale jak kumpel od was chce się bawić w mistrza painta to co tam, ty zgłoś to byku, ja zgłoszę to co ja mam
  13. Legion136

    Dyskusja o sytuacji na świecie 187

    mistrz painta zgłaszaj byku przez wykrzyknik
Do góry