Najnowsze treści autorstwa Kubaston

  1. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Tak mi support zaimponował, że już miałem się zalogować.. ale jednak nie ma po co :)
  2. GDZIE JEST TOP1 OF CARTOGRAPHY & Mapki by Stukniety?

    To jeszcze małe sprostowanie, Dwunastka to nie byli zwycięzcy świata 12 tylko grupka znajomych z tamtego świata. Wbiliśmy na s50 w 30 osób i zbudowaliśmy na tym fundamencie topowe plemię. Jak patrzę na dzisiejsze ekipy to w obecnych realiach raczej nie byłoby to możliwe. Na tej mapce widać jak...
  3. GDZIE JEST TOP1 OF CARTOGRAPHY & Mapki by Stukniety?

    Dzięki, że to opisałeś. Kończyłem w czasie gdy 12 było na szczycie, więc jest to dla mnie interesujące, a jak zalogowałem się po latach to forum ze starych światów nie było dostępne :( całkiem Ci się udała ta mapka :)
  4. Dzień Dobry Misiaki

    Nie dziwię się, że taki uśmiechnięty jesteś. Z nowymi kosownikami z procentów na pewno znajdziesz wspólny język <piwo>
  5. Mapa od Kruka

    Tylko żeby nikt nad mapą nie siedział teraz <lol>
  6. Dzień Dobry Misiaki

    W normalnych okolicznościach gościu by nigdy w Miśkach nie zagrał, jest na minusie na akcji i jeszcze się odzywa <glaszcze>
  7. Dzień Dobry Misiaki

    Post odnosi się do propagandy miśków jak to Ronaldo wykorzystuje plemie do własnych celów, co również bezpośrednio zacytowałem. Chyba więcej nie muszę tłumaczyć.
  8. Dzień Dobry Misiaki

    Miśki odkryły sposób na ez blaszkę. Wystarczy zebrać ekipę z obrzeży i poświecić na grę i ogarnianie zbieraniny 24h na dobę i masz blaszkę. Hahahaha Ronaldo 200 iq po co startować w ekipie jak można łatwiej W tym samym czasie pier*olą coś o ogrodach botanicznych, a sami przeciągają graczy na...
  9. Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Jeszcze ktoś wspomina Dwunastkę <3:)
  10. Wspomnienia ze świata 1

    Coś jest w plemionach wyjątkowego, że nawet po tylu latach pamięta się o nich i często wraca do gry po długiej przerwie.
Do góry