Najnowsze treści autorstwa Ksoks

  1. Ksoks

    Świat 200 nadchodzi!

    Musiałbyś mieć szczęście dodatnie (minimum 3%) aby rycerz sam nie padł i robić taki coin flip po 100 surki i potem nie mieć rycka przy budowaniu budynków na start gdzie wtedy najlepiej sie go expi to nie wiem czy ktoś jest taki ryzykant bo może dostać manuskrypt do surki. Poza tym tu chyba...
  2. Ksoks

    Świat 200 nadchodzi!

    Może chociaż usunąć mur w barbach? Pierwszego dnia to będzie kozak farmienie wysyłając 20 pik i miecz na barbe a przy bardzo słabym szczęściu można stracić 2 pik i 2 mieczy czyli 440 surki a limit pierwszego dnia to 400 :D
  3. Ksoks

    Dzień Dobry Misiaki

    W fine był? Nie, został wywalony Jeśli przerasta was wrzucenie gracza do innego członu to już nie moja wina. Ani gracza fine ani granicy nie złamałem wiec sklejcie debile.
  4. Ksoks

    Dzień Dobry Misiaki

    Wy w tym fine to macie dyplomatę i wrzucił wam granice jak podpisał czy nie?
  5. Ksoks

    Dzień Dobry Misiaki

    Nie wiem kim Ty jesteś typie ale jak z fine to możesz sobie zobaczyć AKTUALNA granice między nami. Gracz nie był ani w plemieniu ani na na terenie gdzie granicą obowiązuje więc sklej.
  6. Ksoks

    Dzień Dobry Misiaki

    Bezczelne chamy i kosownicy z fine. Zrekrutowaly gracza na którego leciałem aby płakać potem na forum. Mam nadzije, że wioskę oddacie bo takie świństwo będzie ciągnęło się za wami kosownikami . Tfu na was
  7. Ksoks

    Światy 179 i 180 - dyskusja przedstartowa

    Kmic opóźniając start chciał wydłużyć czas istnienia kartonów na 180 <cisza>
  8. Ksoks

    Światy 179 i 180 - dyskusja przedstartowa

    Chcieli dostać karczmę przed 12.00 (startem) świata 180 a dostana po 15.00 Ale Was Kmic porobił jak bobasków <hahaha>
  9. Ksoks

    Światy 179 i 180 - dyskusja przedstartowa

    Dlaczego na 180 świecie nie ma też blokady 3 dni na otrzymanie wsparcia? Blokada na 3 dni na wysłanie praktycznie nic nie daje. Wiadomo na start będzie można mieć darme obok siebie bo pewnie dalej działa to tak jak na poprzednich światach. Wystarczy, że każda darma zrobi swoje 1 osobowe plemie...
  10. Ksoks

    Utrzymanie praw w plemieniu po zmianie członu

    To w żaden sposób nie utrudnia posiadanie deffa z kilku członów bo wystarczy nacisnąć rozwiąż plemie i deff się nie cofa ;) Jeśli do tego parametru dodana zostałby blokada, że nie można dołączyć do innego plemienia przez tydzien po tym jak się opuściło/rozwiązało plemie I gracz wtedy byłby...
  11. Ksoks

    Świat 178 (05) Mix parametrów v2

    Nie skilem a raczej szczęściem w większości od tego jaka plemię będzie miało grę zależy gdzie ich wrzuci na stracie czy będą w środku czy beda mieć obrzeża.
  12. Ksoks

    Światy 169 i 170 - dyskusja przedstartowa

    Na światach z farma decyduje kto wydał 10 zł na rok (miesiąc nie pamiętam) na bota aby ominąć ochronę botowa i pisać jakim się jest kozak farmerem xd
  13. Ksoks

    Światy 165 i 166 - dyskusja przedstartowa

    Wystarczy dołączyć do kartonow i żadne blokady ich nie postrzymaja aby być obok wspolplemienca. Tyle graczy chciałby grac w kartonach, że oni okrąża świat i będą mieć izi wina. Kartony musicie to jest Wasz świat teraz albo nigdy. Ps dajcie tez zapke
  14. Ksoks

    Światy 165 i 166 - dyskusja przedstartowa

    No na tych parametrach będzie ostre walenie kasatami aż dupska będą piekły na start :) Brak rycerza, brak chłopów i randomy jako sąsiedzi. Ehh przez te wielkie utrudniania deff z mulciaków będzie musiał lecieć nawet cały kontynent :x
  15. Ksoks

    Światy 165 i 166 - dyskusja przedstartowa

    Ta gierka jest już deadem co nawet suport tak twierdzi i nie inwestuje w nią i nigdy nie będzie. Nowy gracz nigdy nie przyjdzie. Jedyne co ludzi ciągnie do gry to wspólne granie ze znajomym. Jak ktoś podbije darme to od razu cyk banik, reporcik na pewno się sypią tylko suport musiałby być w...
Do góry