Najnowsze treści autorstwa krzysztofeles

  1. Dyskusja świata 188

    xD
  2. Dyskusja świata 188

    Troche tak ale chyba da sie tak +/-, w skrócie ziomeczka boli że chłop za babe sie przebrał i że gra w plemieniu które ciśnie na proxy. Dodatkowo krytykuje wszystkie młode osoby z lat 1997-2010 poniewaz przeszkadza mu jeden ich reprezentant oraz że kiedyś to były czasy a teraz to nie ma czasów...
  3. Dyskusja świata 188

    A miałeś nie komentować xD
  4. Dyskusja świata 188

    I dalej xd Komentowanie kobiecych części ciała? Bosze co za przegryw idź poruchać czy coś Komentowanie męskich części ciała? Haha jaka ja zabawna xd I na koniec "Wylewanie płaczu na forum - piękne" W wypowiedzi której głównym celem jest wymieszanie kogoś z błotem :d Kapitana hipokryzję już...
  5. Dyskusja świata 188

    Kurde, powinno wyjść inaczej :D
  6. Dyskusja świata 188

    Sirurlich to jednak ma łeb do interesów xd
  7. Dyskusja świata 188

    Nie, myślę że mam zwykle życie które po prostu doceniam:)
  8. Dyskusja świata 188

    Pewnie byś nie uwierzył gdybym Ci powiedział, że jestem zadowolony ze swojego życia zarówno zawodowego jak i prywatnego, myślę że masz zaburzone postrzeganie własnej osoby, przez co wartościujesz sie social mediami i pisaniem w gierce o prywatnym życiu. Dlatego tak bardzo cieszę się gdy możesz...
  9. Dyskusja świata 188

    A tak bardziej na poważnie jakie macie zdanie chłopaki, jeśli brak keksu w relacji to rachunek na pół czy niceboy do końca z nadzieją na coś więcej?
  10. Dyskusja świata 188

    Teraz rozumiem czemu nie odpisałeś na pytanko czy zaruchaleś :D
  11. Dyskusja świata 188

    Halo nie moge rozmawiać jem kolacje z kobietą
  12. Dyskusja świata 188

    Tak niewiele a tak wiele :')
  13. Dyskusja świata 188

    XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  14. Dyskusja świata 188

    O nie, moja wioseczka :'( A taka ładna była Btw tak myślałem że zobaczę post od Ciebie z komentarzem mojej wiadomości, choć obstawiałem "te wiadomości szybko sie starzeją" :D
  15. Dyskusja świata 188

    A pasztecikiem pogardził Mam nadzieje że zaruchaleś chociaż
Do góry