Najnowsze treści autorstwa kryha

  1. kryha

    Dyskusja - zaczynamy ;)

    jedziemy
  2. kryha

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    czemu ty kapusciany lbie nazywasz mnie marnym pionkiem wygow? xD moze dlatego, bo gralem tam do konca i sie nie obsralem paru krzyzykow jak ty? xDD za madry to ty nigdy nie byles i w tym przypadku rowniez sie nie popisales, ale czego mozna sie spodziewac po kosownikach z trd xD
  3. kryha

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    kurwa przepraszam, zapomnialem juz jakie ustawienia tego swiata byly. sory @Bl-ack sno-w jestem wulgarny, poniewaz czekalem na ten moment 2 miesiace odkad te 3 osobniki wbily kose mi i moim kolegom uciekajac do wroga w dosc trudnej dla nas sytuacji.
  4. kryha

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    hahahahahahahahaa zbliza sie koniec bandy piesków, kosiarzy i konfidentów z trd, jaka szkoda ciekawe kiedy te 3 najwieksze wywloki: @Alicjusz., eminem454 i @Zbuntowany Anioł beda oferowac obciagniecie paly za dojscie do ks lub rohanow <hahaha><hahaha><hahaha>
  5. kryha

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    a smierc konfidentom zapomnial, ze u niego w plemieniu graja konfidenci
  6. kryha

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Gratki xD dopiero rzucenie kontami pozowlilo ci na masowe podboje, bo tak to do tego czasu ile offow i karet w piach? 50 darmiarzu Dodam jeszcze, ze w 4 na was dziesieciu mielilismy was jak psow xDD
  7. kryha

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    haha szajka gejów z klasyka sie wyłoniła na forum po pierwszej udanej akcji wbijajac kose ekipie skladajacej sie obecnie z 30 osob xD ale z was koxy xD szkoda kurwa, ze mnie zrespilo kolo warzywek a nie kolo was to pewnie bym byl dzisiaj top 1 na swiecie
  8. kryha

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    no jo, bo kasanowa wyglada na takiego co rucha caly czas, wiec co sie dziwisz
  9. kryha

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Przymajmniej sie posmialismy
  10. kryha

    Dyskusja świata 188

    siemanko blejkoo, dasz jakies typy na piłeczkę? slyszalem, ze masz 213 zadowolonych podopiecznych
  11. kryha

    Dyskusja świata 188

    siema blejkoo, dasz jakies typy na piłeczkę?
  12. kryha

    Dyskusja świata 188

    ostatnio pisal, ze 4 wygral to ja juz nw
  13. kryha

    Dyskusja świata 188

    czesc. moglbys opowiedziec o tym temacie? jestem dosc mocno ciekawy o co biega
  14. kryha

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    hmmm, o 16:38 wyslales posta, a blejkoo byl o 16:40. pewnie sie obsral, wyszedl z forum i juz nie wroci
  15. kryha

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    dobry pomysł, wrzuć może kilka linków, aby te 2000 rozdzielić na kilka dzieciaków. tylko niech pamięta, żeby się podpisał swoim nickiem z gry, aby ten krętacz nie sfałszował wpłat.
Do góry