Najnowsze treści autorstwa kris7453

  1. Opcja opuszczenia/ignorowania chatu plemiennego

    Właśnie szukam i nie mogę znaleźć, a już pomysły nad usunięciem tego od co najmniej 2015 roku widzę, że są na forum plemion. Mnie tylko zastanawia kto wpadł na pomysł dodania tego chatu do plemion w takiej formie jakiej jest skoro tylu osobom to przeszkadza, a niektóre pomysły są wrzucane do...
  2. Przebudowany planer ataków - projekt - komentarze

    Czy można liczyć na to, że atakowane wioski będą również oznaczane na mapie w przeglądarce bez konta premium? Nie wiem dlaczego takie różnice, ale jak na barbarki lecę, to na smartfonie sprawdzam, które już atakowane, a w przeglądarce wysyłam, co jest dość znacznym utrudnieniem.
  3. Ciemniejszy motyw interfejsu w porze nocnej

    Jak wspomniałem interfejs bardzo kontrastuje z ciemnym widokiem wioski, a ściemnianie ekranu, kontrastu na pewno nie poprawia. Regulowanie jasności ekranu każego wieczoru też jest kiepskim rozwiązaniem, biorąc pod uwagę, że aktualnie wiekszość aplikacji oferuje ciemny motyw.
  4. Ciemniejszy motyw interfejsu w porze nocnej

    Naprawione, nie wiedziałem, że taki zwyczaj wstawiania ankiety. Pozdrawiam ;)
  5. Ciemniejszy motyw interfejsu w porze nocnej

    Witam, chciałem zapytać czy w niedalekiej przyszłości można by się spodziewać ciemniejszego motywu gry dla pory wieczornej/nocnej. Wygląd wioski zmienia się na nocny, późną porą, natomiast interfejs gry jest bardzo jasny i bardzo razi w oczy późną porą oraz bardzo kontrastuje z widokiem wioski...
Do góry