Najnowsze treści autorstwa Kornix93

  1. Kornix93

    Dominacja na kontynencie kFO

    Nie było mnie trochę na FO ale serio nawet nie wiem kto to jakiś kaczelnik albo black snow. Chyba w ciągu ostatnich 50 światów nowi celebryci się pojawili :D
  2. Kornix93

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    ze mną ok bo ja już pokazałem na różnych światach i różnych nickach. Także nie muszę czegoś udowadniać już.
  3. Kornix93

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Nic nie możesz. Poczuwasz się do wielkiego prosa a nigdzie nic nie pokazałes, zawsze jesteś doczepką ;) I te głupie podjazdy o karczmie, wiecznie obrońca Adusia :)
  4. Kornix93

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Ty możesz chyba tylko zweryfikować wioski barbarzyńskie ;)
  5. Kornix93

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Myślałem że Szermet jako gracz WD pokaże klasę ale widać kolejny świat i kolejny raz został zweryfikowany :)
  6. Kornix93

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Przejąłem drugą wioskę. Teraz to macie pograne.
  7. Kornix93

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    żartowałem przecież :) Już mi się nie chce na FO pisać, już nie te czasy :)
  8. Kornix93

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    chyba to chodziło o mnie ;)
  9. Kornix93

    GDZIE JEST TOP1 OF CARTOGRAPHY & Mapki by Stukniety?

    ja mam gówno do gadania w enkach, więc to nie do mnie to mów. Ja nie prowadzę plemienia. Nie ja taką strategię robię. Jak już to powinny się plemiona przed startem umówić że takie i takie zasady, ale tutaj każdy tak działa apk, speed, witam. Te plemiona tez po parę członów mają. Osoby co mają...
  10. Kornix93

    GDZIE JEST TOP1 OF CARTOGRAPHY & Mapki by Stukniety?

    nie znam tego systemu, możesz rozwinąć? Sam parę lat temu też wystartowałem bez ekipy poklikac na luzie na świecie gdzie już trwał. Wyrzuciło mnie na obrzeżach, ale co z tego. Etap paru wiosek i plemiona ze środka wchłaniają wszystko jak leci. Mimo że mam doświadczenie i tak odpadam, to co...
  11. Kornix93

    GDZIE JEST TOP1 OF CARTOGRAPHY & Mapki by Stukniety?

    I też nawet sobie pomyślcie ilu znajomych nie gra już w plemiona tylko dlatego że to złodziej czasu? Są tak wyśrubowane oczekiwania że żeby coś ugrać trzeba pół dnia na koncie poświęcić. Front to swoją drogą gdzie cały dzień trzeba nieraz bronić. Myślę że jakby było granie na luzie to sporo...
  12. Kornix93

    GDZIE JEST TOP1 OF CARTOGRAPHY & Mapki by Stukniety?

    Dodam też że nieraz wychodzą światy gdzie od razu wbijają plemiona po 3 człony i dyplomacja od razu się układa. To jak ktoś ma zacząc grę jak wyrzuci go koło takich członów? wiadomo że idzie na odstrzał. Brak możliwości wybrania kierunku, brak copików i niech wszystko idzie ku losowości...
  13. Kornix93

    GDZIE JEST TOP1 OF CARTOGRAPHY & Mapki by Stukniety?

    i to jest największy problem że pozwolono na copikowanie. Postaw się na pozycji normalnego gracza co zaczyna grę. Sobie gra ile ma czasu a tu koło niego wyrzuca kolesia co ma copika i konto 24h aktywne. Szybko odpada i odechciewa się grać. Jakby każdy grał sam to by było ciekawie bo każdy by był...
  14. Kornix93

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Kornix na wodza :)
  15. Kornix93

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Ja tylko darmą jestem więc sorka Enki :(
Do góry