Najnowsze treści autorstwa Koriv and Szroniu

1. Koriv and Szroniu

Statystyki codzienne

Przedwczoraj była akcja CV na Jazdę i Jazdy na CV. Nice try :*
  2. Koriv and Szroniu

Statystyki codzienne

Jazda z wirusem!
  3. Koriv and Szroniu

Statystyki codzienne

Strasznie Wojtek jesteś płytki. Juz gdzieś pisałem co Jazda zrobi z tymi 5 miejscami, ale widzę że czytacie to co chcecie i wybiórczo ściągacie informacje. Skoro już nam dzielicie blachy to czemu jeszcze się z CV nie skasowaliscie? Sprawicie przyjemność calej społeczności plemion. Druga...
  4. Koriv and Szroniu

Statystyki codzienne

I cały świat to czyta jakie to TRD ma dramy xD
  5. Koriv and Szroniu

Statystyki codzienne

Fajnie się w TRD bawicie z tego co Fecra pisze. Kultury za grosz. Ja to mówiłem wiele razy, że największym ich problemem i wrogiem są oni sami ;)
  6. Koriv and Szroniu

Statystyki codzienne

Beczka z wami :D to jedyny Wasz argument. CV będzie bęcki zbierało w czasie od szczepionki i zaraz powiecie że to nie jest Wasz koalicjant?
  7. Koriv and Szroniu

Statystyki codzienne

Sytuacja od tamtego czasu się zmieniła, więc głupio porownujesz Wojciech. :)
  8. Koriv and Szroniu

Statystyki codzienne

Zaraz Szczepionka będzie miała więcej wiosek ❤️❤️❤️
  9. Koriv and Szroniu

Dyskusja o sytuacji na świecie 152

Jakis dzien dobroci chyba xD
  10. Koriv and Szroniu

Za 3 tygodnie
  11. Koriv and Szroniu

Spina w piaskownicy TRD. Najpierw koledzy, teraz nieprzyjaciele. Największym problem TRD to Dracon, a gracze tego plemienia przez 8 MSC tego jeszcze nie zauważyli
  12. Koriv and Szroniu

90% jak nie wiecej offow wraca, wiec o nawrotke nie trzeba sie bedzie dlugo prosic. Edit: @tita5 co tam w TRD? Co to za plemię KONIEC się tworzy?
  13. Koriv and Szroniu

Przeciez Dracon to chyba dalej świętuje, bo Cracovia w koncu jakies puchary zaczyna zdobywac.
  14. Koriv and Szroniu

Dostał ktoś bana bo widocznie zasłuzyl. Nikt nie bedzie czekal na to aż blokada zostanie zdjęta, bo atakowanie kogos w trakcie bana jest słabe. Takie błedy graczy trzeba karac i tyle. Ja nie wiem jak to sie stało, ze nagle wszyscy we współczesnych plemionach chcą podążać jakimś kodem rycerskim...
  15. Koriv and Szroniu

No i podpisuję się pod tym w 100% :)