Najnowsze treści autorstwa KopieKartofleNaProximie

  1. KopieKartofleNaProximie

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Dobra juz mogę iść po popcorn :D
  2. KopieKartofleNaProximie

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Może pogadamy o jakiś kosiarzach ?? Np o @PacikW x Cuna Jak tam żyjesz XD Slyszalem ze Pacik sprzedal prawa do swojego nicku firmie Gerlach i nowe noze Gerlacha beda sie nazywaly Gerlach & Pacik XD
  3. KopieKartofleNaProximie

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    A obrażają się tylko dla przykrywki xD
  4. KopieKartofleNaProximie

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Bo ziomek z 178 to znaczy coś więcej niż kumpel z plemienia :D Dostrzegasz stopniowanie relacji ?^^
  5. KopieKartofleNaProximie

    Dyskusja o sytuacji na świecie 194 - PLEMIONA

    Jak fiesta wbiła się w miśki bez zachowania okresu wypowiedzenia za knucie, nastawianie sąsiednich plemion wrogo i łamanie granic to nazywasz to robieniem w balona a tu jak cIE coś podobnego spotkało to od razu ze cIE skosowali XD < FUCK LOGIC XD >
  6. KopieKartofleNaProximie

    Dyskusja o sytuacji na świecie 194 - PLEMIONA

    A nie mówiłem ze Pacik to kosiarz, co by nie było co by się nie działo okres wypowiedzenia to świetość i AMEN.
  7. KopieKartofleNaProximie

    Dzień Dobry Misiaki

    Nigdy nie sądziłem ze witam upadnie tak nisko żeby wbijać kosę fiescie. witam plemię które tak pilnowało zasad i czystej gry, a tu sami zachowują się jak pety Xd
  8. KopieKartofleNaProximie

    Dzień Dobry Misiaki

    Pierwsza osoba która przyjrzała się wszystkim dowodom które dostarczyła Rada Fiesty . . Może w ślad za Tobą pójdą inni.
  9. KopieKartofleNaProximie

    Dzień Dobry Misiaki

    No i będzie la fiesta z miśkiem kosiarzem XD Chciał wszystkie plemiona anty fiesta ustawić to ma xD „ kto pod kim dołki kopie, sam w nie wpada „ i ELO KOSIARZU, jakbyś nie wiedział jak kliknąć kasacje mogę ci poradnik zrobić xD
  10. KopieKartofleNaProximie

    Dzień Dobry Misiaki

    Niedźwiadek z ziemniakami i mizeria :D
Do góry