Najnowsze treści autorstwa KopieKartofleNaKsiężycu

  1. KopieKartofleNaKsiężycu

    Kryptowaluty i inne inwestycje

    Chłop się Zaorskiego naoglądał po prostu.
  2. KopieKartofleNaKsiężycu

    Kryptowaluty i inne inwestycje

    Pewnie w nic, nawet na piwo trzeba mieć oszczędności <beczy>
  3. KopieKartofleNaKsiężycu

    Kryptowaluty i inne inwestycje

    Ja właśnie tak działam. Połowa kapitału w ETH, a druga połowa na mniejsze projekty z potencjałem X10. ETH zarobi swoje, a mam spokojniejszą głowę przynajmniej :P Żadnych dźwigni broń boże.
  4. KopieKartofleNaKsiężycu

    Kryptowaluty i inne inwestycje

    Działa to tak, że jak masz zysk i ktoś chce powielać Twoje ruchy to go kasujesz. Zapraszasz go do grupy, wpisowe np. 5K, ty szukasz projektów i razem zarabiacie. To jest właśnie rynek krypto xD
  5. KopieKartofleNaKsiężycu

    Kryptowaluty i inne inwestycje

    No ale żeby wybić to musi być ładne FOMO zbudowane :P Chyba, że masz kilku ziomków co mają grube miliony :D
  6. KopieKartofleNaKsiężycu

    Kryptowaluty i inne inwestycje

    Czyżby PEPE? XD
  7. KopieKartofleNaKsiężycu

    Kryptowaluty i inne inwestycje

    Niestety nie zdradzam nigdy swoich pozycji, gdyż jest to mozolne szukanie projektów, informowanie się, szkoda mojego czasu żeby podawać to za free. Nikt na rynku krypto nie daje informacji oraz swoich ruchów za darmo. Wiem smutne, no ale tak to wygląda.
  8. KopieKartofleNaKsiężycu

    Kryptowaluty i inne inwestycje

    Gratki :D A jaki kapitał? :D
  9. KopieKartofleNaKsiężycu

    Kryptowaluty i inne inwestycje

    Krypto ma to do siebie, że co hossa to inne trendy. AI teraz będzie na topie i takimi projektami warto się interesować. Sam trochę swoje portfolio odświeżyłem przez ostatnie 2 tyg i udało się ustrzelić X4.
  10. KopieKartofleNaKsiężycu

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Interiona miałem okazję poznać na 178. Fajne plemię do boostowania rozwoju to było. Sam środek, łatwe wioski ;P
  11. KopieKartofleNaKsiężycu

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Klasyk sam przeciwko wszystkim xD
  12. KopieKartofleNaKsiężycu

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Jestem już czysty? xD Mogę sobie spokojnie iść obejrzeć jakiś serialik? Czy mam jeszcze coś wyjaśnić i pocieszać ludzi, którzy w erze pałacy nie potrafią dogadać się z kimś z plemienia i podbić wioskę?
  13. KopieKartofleNaKsiężycu

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Albo prosty przeciwnik ;>
  14. KopieKartofleNaKsiężycu

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    @Keymil LoveOrHate Debilu. Ja poczciwie przejąłem gracza przy pomocy offka naszego ziomka z 178, więc jak zarzucasz komuś zjadanie darm zacznij od siebie. Tutaj masz dogrywanie wczoraj na gościa i rapki. To, że ktoś przejął wioskę prędzej niż Ty, nie znaczy że od razu musisz się pultać i...
  15. KopieKartofleNaKsiężycu

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Madzię zawsze dobrze wspominam z poprzednich światów ;)
Do góry