Najnowsze treści autorstwa kociake

1. Dyskusja o sytuacji na świecie 157

Te trampki co zgubiłeś już znalazłeś? xD
  2. Dyskusja o sytuacji na świecie

Przywołuję Prawo Godwina
  3. Dyskusja o sytuacji na świecie

Ta niech se grają, tylko ja mogę ich wyzywać na fo za to, takie moje prawo fontowca
  4. Dyskusja o sytuacji na świecie

Okres o którym mówisz z 10 członami to okres kiedy ty byłeś w radzie nie ja xd ja zacząłem się angażować jak to plemię się rozpadało i champion pisał "jaki okres wypowiedzenia bo nie chcę w was wjeżdżać bez zapowiedzi", i z tego powodu zaczęliśmy prowadzić bardziej ostrożną dyplomację, co Ci...
  5. Dyskusja o sytuacji na świecie

Pinek we tam, zawijaj żagle z tego fo bo beka z Ciebie troche, my na 148 mieliśmy wojnę z 34członową koalicją oni się boją naszych 3 członów i się podpisują z każdym dookoła, ot taka różnica
  6. @DefinitelyRlyTheD0orek niestety. @PjetreQ Ja rozumiem trash talk etc. ale są pewne granice...

@DefinitelyRlyTheD0orek niestety. @PjetreQ Ja rozumiem trash talk etc. ale są pewne granice. Wypluj to Podlasie
  7. Trzymam kciuki, że uda się osiągnąć 10!

Trzymam kciuki, że uda się osiągnąć 10!
  8. Dyskusja o sytuacji na świecie 159

Rolnik99 kolego, wbijanie się moim ludziom na zasta i wywalanie wojsk w kosmos to zły pomysł... Na 153 też ponoć kosę wbiłeś. Pamiętasz na 140? jak nam próbowałeś kosę wbić też ale player cię wystawił i przyszedłeś na teamspeaka się rozpłakałeś i nas przepraszałeś? Nie osiągniesz już nic w...
  9. Dyskusja o sytuacji na świecie 154

Mi
  10. Dyskusja o sytuacji na świecie 155

@yoGRANDE @stalowy zapraszam
  11. Dyskusja o sytuacji na świecie 155

Potężna ekipa VG ponoć planuje start
  12. Dyskusja o sytuacji na świecie 154

6.p - kozaki, słyną z uczciwości, i tego, że nie lubią masówek.
  13. Dyskusja o sytuacji na świecie 153

Ta, rozpadły się na dwa plemiona mające sojusz do końca świata, Nie kompromisuj się, od początku administracja wschodu i zachodu była osobna, zmieniła się tylko nazwa xd
  14. Dyskusja odnośnie aktualizacji w grze 2020

"Jednoczesne wprowadzanie wielu koordynatów do grup na mapie" O takie plemiona nic nie robiłem.