Najnowsze treści autorstwa kociake

1. Dyskusja o sytuacji na świecie 173

Nie nie, tam była jeszcze 1 osoba, która by far zasługuje na ten tytuł bardziej.
  2. Dyskusja o sytuacji na świecie 173

Dokąd nocą tupta jeż?
  3. Dyskusja o sytuacji na świecie 173

Bo co? Bo by delma miała gorsze warunki? We tam Michał, nie rozumiesz - nie mów
  4. Świat 181/182 - dyskusja nad parametrami

Ja nie gram w te koniki już xd
  5. Świat 181/182 - dyskusja nad parametrami

181 premium kościoł twierdza wieże Warunek zwycięstwa: Wielkie oblężenie Pozdrawiam cieplutko konfiarzy
  6. Dyskusja o sytuacji na świecie 173

XDDD
  7. Dyskusja o sytuacji na świecie 173

toż ty mi na 161 ani razu dobrze ataków nie wysłałeś, i byłeś jednym z największych ananasów jakichh poznałem w tej gierce, i teraz się wypowiadasz? xD
  8. Dyskusja o sytuacji na świecie

Wyleciał za wbicie kosy i wyszczekanie całego info poufnego na 173, polecam poczytać, przednia komedia
  9. Dyskusja o sytuacji na świecie 173

AWW - Champion 3:0
  10. Dyskusja o sytuacji na świecie 173

Ale bardzo mnie ciekawi, kto jest bardziej odklejony, ja bo byłem pijany i gadałem losowe rzeczy, które mnie bawiły at the moment(angielski z kociake, zapiszcie będzie na kartkówce) do losowych ludzi na losowym ts plemienia gdzie robiłem darmę, czy ty, który od 4 lat gadasz wszystkim naokoło...
  11. Dyskusja o sytuacji na świecie 173

Co ty mówisz odklejeńcu? Kuzyni/DCS'y itd niby są w konfie od 116? CSA startuje w takiej ilości bo co świat poznaje nowych ludzi, którzy dołączają do ekipy.
  12. Dyskusja o sytuacji na świecie 173

13. Dyskusja o sytuacji na świecie 173

A na 148 nasz kolega @The Champion Is Here jak nam wbijał kosę też miał przewagę :D
  14. Dyskusja o sytuacji na świecie 173

Pon z delmą? xD wiedzieliśmy że się dogadają, zakładałem tylko że delma skoro tyle gadała zdąży na nas 1 akcję zrobić/dostać zanim to się stanie xD
  15. Dyskusja o sytuacji na świecie 173

To prawda, akurat szczycę się tym, że jestem chodzącym memem.
Do góry