Najnowsze treści autorstwa Kobra Bąbel

1. Kobra Bąbel

174 | GDZIE JEST TOP1 OF CARTOGRAPHY USA?

#FREEFABCIO @kmic potężna beczka z Ciebie kaszalocie EZ? JEŚLI TO WIDZISZ TO PRZYJMUJ OFERTE!!11!!!
  2. Kobra Bąbel

Dyskusja o sytuacji na świecie 169

@Demolka jak tu kiedyś wrócisz, to musisz wiedzieć, że to twoja wina. Codziennie rano wstawałem, oglądałem z zaplecza masę dymów na forum, nie widziałem bardziej odklejonej od rzeczywistości ekipy niż twoje chłopaki z GsOxKozaNostra... a teraz? Teraz rano czuje pustkę, wstaję do roboty, dzień...
  3. Kobra Bąbel

Dyskusja o sytuacji na świecie 173

@To Ten Nowy ktoś się nabrał, sprytne zagranie, kret już wpuszczony ]:->]:->]:->
  4. Kobra Bąbel

Dyskusja o sytuacji na świecie 173

@To Ten Nowy ruch oporu już na Was robią, powodzenia ;* orzeł wyladuje?
  5. Kobra Bąbel

Nasz ulubiony argument wraca szybciej, niż stary co wyszedł po mleko...
  6. Kobra Bąbel

Dyskusja odnośnie aktualizacji w grze 2022

@kmic będzie dodane to legalne rozszerzenie do robienia wysp jak na 174? bo kolega pyta
  7. Kobra Bąbel

Analiza

TOP TIER TO MARKA <piwo>
  8. Kobra Bąbel

Dyskusja o sytuacji na świecie 174

@Kobyłka. nie ma co dymić tutaj - sami nudziarze i bociarze (fajne wyspy, trzeba tutaj dżobiego do oceny), aczkolwiek 169 też już do *ipy, bo GsO padło :/ pozdrawiam TopTier
  9. Kobra Bąbel

Panowie z GsO, było miło. Hej @Demolka, jeśli kiedyś jeszcze tu wrócisz... to wiesz, napisz czasem ;* A to zostawię tylko tak o, czasem fajnie powspominać, że faktycznie GsO miało się łączyć z ŁPK i ktoś to przewidział <szampan>
  10. Kobra Bąbel

Nie ma DEALa i DEALa nie będzie - GsO 102 metry uskuteczniło... Sadeg
  11. Kobra Bąbel

było miło...
  12. Kobra Bąbel

Witam graczy c:
  13. Kobra Bąbel

Dobra, ostatnio z tym mobilem się pomyliłem. Taki widok Wasz misie pysie z GsO <piwo> Ostatni cytacik to czysta przyjemność dla moich oczu i argument kończący każdą dyskusję na FO ś169.
  14. Kobra Bąbel

To niezły frontowiec tutaj przyszedł xd
  15. Kobra Bąbel

@Kobyłka.: co z następną częścią filmików? <czytaj><czytaj><czytaj> Panowie z GsO - wreszcie bawimy się jak dorośli, bez żadnych lotek