Najnowsze treści autorstwa Kobra Bąbel

  1. Kobra Bąbel

    Dyskusja o sytuacji na świecie 192

    No, dlatego już możesz wyjsc
  2. Kobra Bąbel

    Światy 187 i 188 - dyskusja przedstartowa

    @BUM SZAKALAKA @Ghost of the Top Tier może Wy?
  3. Kobra Bąbel

    Dzień Dobry Misiaki

    @zbychu72 zanim się weźmiesz za ustawianie frontu, to zjedz snickersa i odpocznij.
  4. Kobra Bąbel

    Dzień Dobry Misiaki

    ćwiartka południowo-wschodnia zaczyna dymić... - miśki łapiooo odpady po tAJEMNICY, w tym rasowego złodziejaszka kasy - radziłbym uważać na gracza Vito. <boks> Chowajcie portfele, bo mogą już nie wrócić :) - potężne AK zatrudnia USTAWIACZY FRONTU, bo ich gracze nie są w stanie brać wyżej...
  5. Kobra Bąbel

    Dzień Dobry Misiaki

    Regularnie to zmieniasz bieguny i farmazonisz. Czy mnie zalewasz? Nie wiem, z ogórkami nie rozmawiam.
  6. Kobra Bąbel

    Dzień Dobry Misiaki

    Póki co, to tY uskuteczniasz klękanie przed fIESTĄ i ostre polerowanie berła <szampan>
  7. Kobra Bąbel

    Dzień Dobry Misiaki

    Fajne. Nie rób więcej, ok? Ok
  8. Kobra Bąbel

    Dzień Dobry Misiaki

    Psy szczekają, karawana jedzie dalej... Ptaszki na FBook'u ćwierkają, że w górach mogło dojść do wielkiego pojednania... czas pokaże.
  9. Kobra Bąbel

    Dzień Dobry Misiaki

    to tak nie działa... powinno być napisane, że nie ZOSTAŁA WYKRYTA ŻADNA KOSA ;)
  10. Kobra Bąbel

    Dzień Dobry Misiaki

    Ktoś odlicza, kiedy dokładnie wróci BOSS? Bo dzieją się niedobre rzeczy... PS1.: @Bl-ack Sno-w mam nadzieję, że wypoczynek udany i żonka zadowolona <piwo> PS2.: Tęsknimy...
  11. Kobra Bąbel

    Mapa od Kruka

    Poprawione, najmocniej przepraszam!<piwo>
  12. Kobra Bąbel

    Mapa od Kruka

  13. Kobra Bąbel

    Dzień Dobry Misiaki

    Ale to Ty dzwonisz.
  14. Kobra Bąbel

    pippin w szoku, wioska mieszana, łatwo na stefanow

    pippin w szoku, wioska mieszana, łatwo na stefanow
  15. Kobra Bąbel

    Dzień Dobry Misiaki

    to chyba syn @Mad World, poziom wypowiedzi ten sam, zobaczymy jak z rozgrywką bedzię :]]]]]
Do góry