Najnowsze treści autorstwa Kliczko i Kami

  1. Kliczko i Kami

    Dyplomacja ś182

    PiS- Pacik i Sin
  2. Kliczko i Kami

    Duży Świat z pokaźną ilością graczy - Czy to jeszcze osiągalne?

    @witek7787 to przyjaciel odblokuj mnie proszę
  3. Kliczko i Kami

    Tribal Wars Tournament 2021-2022 - dyskusja

    Ktoś zbiera ekipę?
  4. Kliczko i Kami

    Co to te Szale?

    Co to te Szale?
  5. Kliczko i Kami

    Światy 171 i 172 - dyskusja przedstartowa

    Szukam ekipy na 172, jak coś to pw
  6. Kliczko i Kami

    nowy świat z limitem farmy

    Twoim tokiem rozumowania należy zrobić z plemion w pełni komercyjną gierkę którą ma przynosić tylko zyski. Nie każdy widzi sens w wydawaniu kasy na plemiona a na światach z giełdą głównie to trzeba robić by być w topce. Sam napisałeś że nawet największy nub wyda se 1k euro na ppki i ma boosta...
  7. Kliczko i Kami

    nowy świat z limitem farmy

    Co za różnica czy koleś sobie przejmie wioski czy rozwinie przez pierwszy miesiąc na świecie z giełdą jeszcze więcej wiosek za złotowe :) kolesiostwo powiadasz? XD A na światach z giełdą do wariatów, marzycieli czy innych plemion znajomych tak łatwo się dostać z rekrutacji? Niektóre plemiona z...
  8. Kliczko i Kami

    nowy świat z limitem farmy

    No to skoro nie przeszkadza Ci jak 1tys euro gość wpakuje (chyba jeśli chodzi że w miesiąc xd) to co Ci darmy na bez farmy będą przeszkadzały? Rozwój tej gry to tylko giełdai nieograniczona farma? XD większej głupoty nie słyszałem a wasze z giełdą istnieją tylko dlatego że wydają tam tyle kasy i...
  9. Kliczko i Kami

    nowy świat z limitem farmy

    Bo ekipy na światach z giełdą to jakieś kozaki xD na classicu mogli się wykazać jacy z nich kozaki to nie było chętnych Nie chcecie to nie logujcie się na takim świecie, macie swoje "pro światy" z giełdą to nie wiem czemu interesuje Was świat na który i tak nie wejdziecie xd idźcie dalej na FO...
  10. Kliczko i Kami

    nowy świat z limitem farmy

    moze po to żeby urozmaicić rozgrywkę choć trochę, nieograniczona wychodzi co 2 miesiące i zdarza się nawet że 2 światy z taką konfiguracja jednocześnie :p dajmy też innym pograć nie cały czas światy dla nolife którzy siedzą i nie mają nic innego tylko farmić :p jak dla mnie limit na następnym to...
  11. Kliczko i Kami

    nowy świat z limitem farmy

    Mi by to pasowało :P
  12. Kliczko i Kami

    nowy świat z limitem farmy

    Takie pytanie mam do administracji, planujecie w najbliższym czasie wypuścić świat z limitem farmy? Ostatnim takim był 156 który wyszedł w lipcu 2020r. Na wakacje z nieograniczoną farma chyba nie ma sensu dawać bo kto będzie miał czas siedzieć i farmic non stop. hejterow i wszystkich innych...
  13. Kliczko i Kami

    Światy 165 i 166 - dyskusja przedstartowa

    No ale większość poprzednich światów to wyścig które plemię więcej multi sobie ogarnie i będzie miało lepsze zagęszczenie na froncie (jazda s152) albo centrum swojego plemienia już na starcie (mag 162)
  14. Kliczko i Kami

    Światy 165 i 166 - dyskusja przedstartowa

    162 magowie jest moc xd w sumie cieszy mnie fakt że nie ma możliwości zapraszania przynajmniej normalnie pograć może się będzie dało
  15. Kliczko i Kami

    Światy 165 i 166 - dyskusja przedstartowa

    chyba jednak bardziej uderza to zagęszczanie sztuczne niż te "boty" których używa niewielka ilość graczy a zagęszczenie wpływa znacznie bardziej na rozgrywkę moim zdaniem :)
Do góry