Najnowsze treści autorstwa KillTheLights

  1. KillTheLights

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    pewnie miss click<rotfl> nara lamusy
  2. KillTheLights

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    4 *UwU* (rozwiązano) 248 231 u mnie pełen lajt gorzej z wami
  3. KillTheLights

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    zresztą widać po avku <hahaha>
  4. KillTheLights

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    gdyby nie ten pies pod klatką co mnie uprzedził to byłbym twoim starym
  5. KillTheLights

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    bardzo Cię gnębili w szkole?
  6. KillTheLights

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    co ty możesz wiedzieć o lampach. Ty nawet nie będziesz miał co wnukom opowiadać Siądziesz na krzesełku pod lipą i opowiesz wnukom jakim byłeś koks generałem na plemsach xD i jedyne Co Ci w życiu wyszło to włosy
  7. KillTheLights

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    czekaj czekaj to na tym świecie już chcieliście się kasować?XD jeśli tak to 197
  8. KillTheLights

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    obecnie jestem na plemionach i wrzucam klinu w te karety po 40h co leca
  9. KillTheLights

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Patrząc na to Co się działo, a co jest teraz to jest sporo lepiej na południu biorąc sojusznicze upadające plemię pod skrzydła to normalne że statystyki w dupe a jutro kolejna weryfikacja i będzie można podyskutować mam nadzieję w zdrowej atmosferze Czas pokaże czy się to opłaciło czy lepiej...
  10. KillTheLights

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    o tym co się działo u nas na południu do tygodnia wstecz o tym do czego ty próbowałeś nawiązać, ale Ci nie poszło.
  11. KillTheLights

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    statystyki czempiona? jedne z lepszych. Czy napisałem, że jestem dobry i moje statystki? XD owszem nie są dobre, a wy oczywiście odwróciliscie kota ogonem i znowu nie na temat aby żeby wbić szpile temu co napisze na temat i włączy się w dyskusje racjonalnie. na mnie nie działa takie gadanie, a...
  12. KillTheLights

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Sorki, ze trzeci post z rzędu dam, ale chciałbym coś dodać nawiązując do tego co napisał kolega wyżej. Akcje uwu są coraz słabsze LD ładnie ustawiło linie frontu Fajnie im wyszła ostatnia akcja. Nie chcę wybiegać w przyszłość i dementować, ale jak tak dalej pójdzie to czarno widzę to potężne...
  13. KillTheLights

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    mogę wszystko i nic czemu prowokujesz? :(
  14. KillTheLights

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    on o czym innym i wy o czym innym. mój magnetofon z komunii ma podobnie xD zacięta płyta od 150 stron czytamy, że was jest mniej.
  15. KillTheLights

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    a kto mówi o wygrywaniu świata
Do góry