Najnowsze treści autorstwa Killer of Account

  1. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Fajny ten świat :) Taki patologiczny :)
  2. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Darmy i boty. Kilka lat minęło, a tu wciąż to samo :) i dziwić się, że mnóstwo graczy przestało klikać - ludzie sami zabili tę grę. Mimo wszystko fajnie zobaczyć świat z tyloma ekipami, nie sądziłem, że taki s200 wgl ujrzy kiedyś światło dzienne :)
  3. Świat 200 nadchodzi!

    Myślałem, że gra zakończy do tego czasu swój żywot, a że jeszcze będą wypuszczać światy bez dodatkowych funkcji premium.... cud
  4. Świat 200 nadchodzi!

    Nie sądziłem, że doczekam momentu, w którym wystartuje s200 - miło będzie coś po klikać po latach. Oczywiście jeżeli będzie to świat bez tych wszystkich udziwnień typu flagi, wieże, wojny runiczne, czy co tam powstało nowego. Proste technologie, monety, wsparcie tylko do plemienia z jakimś...
  5. Światy 163 i 164 - dyskusja przedstartowa

    No żal nie wejść na ten 164, chociażby deffa klepać :) jak znam życie to nikogo "sławnego" tu nie zobaczymy, bo i jak te topki bez darm nabijać ^^ stare, dobre czasy, brawo support :) mam nadzieję, że zastosujecie to na s200, oczywiście z wyborem kierunku ;)
  6. Światy 163 i 164 - dyskusja przedstartowa

    Jeżeli na s164 będzie wybór kierunku, to i tak ludzie darm naklepia, ale wielkie brawa, że w końcu Support zajął się tym klepaniem wiosek, które ma już taką skalę, że "ekipy" wchodzące na świat robią dla nich osobne człony :) odbije się to oczywiście na ilości graczy, co będzie zauważalne, ale...
  7. Tribal Wars Tournament 2020-2021 - dyskusja

    na 158 tak jest, więc tam pewnie też będziecie mieli taką możliwość :)
  8. Tribal Wars Tournament 2020-2021 - dyskusja

    bedzie jakiś temat do dyskusji, czy tylko tutaj? fajnie byłoby to obserwować, czyja to ekipa - EURO?
  9. Tribal Wars Tournament 2020-2021 - dyskusja

    prędkość 4 i nieograniczona farma.. tam beda chyba tylko ludzie, którzy nie mają życia albo siedzą w domu przez Covida ;) Miałem faktycznie nadzieje na międzynarodowy świat, jednak taki, który wychodzi u Nas co 2 miesiące, może troche podrasowany jak Nasz Classic, ale nie coś takiego ^^
  10. Światy 159 i 160 - dyskusja przedstartowa

    o fajnie, świeże światy, znów wpadnie 5k PP z Giełdy :)
  11. Classic- dyskusja przedstartowa

    Key jaki pewny :D
  12. Classic- dyskusja przedstartowa

    Zgadzam się :) I błagam, dajcie wsparcie tylko do plemienia, które cofnie się, gdy dany gracz je opuści. + kiedy gracz X dołączy do plemienia Y, plemię Y może wysłać do niego pomoc po upływie 3 dni, podobnie gracz X będzie mógł wesprzeć swoje plemię Y, po takim samym czasie. Ludzie...
  13. Classic- dyskusja przedstartowa

    fajnie - można skończyć tą beznadzieje na s158 - ustawienia super, troche za duże kombinowanie z tym bonusem, byłoby miło, gdyby zamiast paczek były monety, jednak ogólnie ruch w dobrą strone :) Nawet kmic wyszedł z szafy, szkoda że się nie pokazałeś OPIEKUNIE, kiedy zepsuliście 158 :)
  14. Światy 155 i 156 - dyskusja przedstartowa

    Start lada chwila, a na żadnym swiecie nie ma nawet 4k graczy ^^ Dobrze, ze na jesien wyjdzie bez farmy :)
  15. Światy 153 i 154 - dyskusja przedstartowa

    No właśnie, z wyjatkiem jubileuszowego, a nie jubileuszowych. Skad wiesz co bedzie na s200, o ile wgl taki powstanie :)
Do góry