Najnowsze treści autorstwa Kiełas

  1. Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    a jednak udało się mieć nazwę w blaszce. sky is the limit
  2. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    jeszcze ze 300 wiadomości i ktoś to wyłączy, nie ma co panikować
  3. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    po id raportów pewnie też się da
  4. Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    https://pl.wikipedia.org/wiki/Z%C5%82udzenie_ponadprzeci%C4%99tno%C5%9Bci polecam do poczytania
  5. Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    To już w zależności od tego co jest wymagane na FO. Nie mam niestety wiedzy na temat zakresu obowiązkowego materiału, a często słyszy się tu o brakach w matematyce u jednej bądź drugiej strony, więc chciałbym nie być ewentualnie w tyle. Również pozdrawiam
  6. Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    mozna by bylo uwiezic kupcow w nieskonczonej podrozy, gdyby tak wioski odbijac naprzemiennie
  7. Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Dziękuję za polecenie. A czy kojarzysz może w jakim zakresie prowadzi?
  8. Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    a czy prowadzisz jakieś korepetycje z matematyki? chętnie bym się zapisał
  9. Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    to pewnie tylko przypadek, że ataki zbiegły się w czasie
  10. Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Uwu vs Omerta widzialem gdzies, ale nie wiem jak te akcje na polnocy, a jestem po prostu ciekaw
  11. Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Dajcie obaj staty, staty sa fajne
  12. Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    No Was piecze to, ze nie macie przewagi ilosciowej, myslalem ze to jasne Jezeli wyprostowaniem nazywasz wyparcie tego, ze wygralo Wam tam pp, to moge sie nawet zgodzic. Po prostu zoptymalizowalem swoj czas w tamtym momencie, nie widzac po drugiej stronie osob do rozmowy o faktach.
  13. Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Dlaczego Was tak piecze ta drobna wspolpraca przeciwnikow?
  14. Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    a może po prostu pół mapy nie lubi być brana od tyłu i naturalnie gra przeciw Wam, bo wskoczyliście szeroko na plecy? po co chcecie w ogóle liczyć te człony. jesteście na tyle mocni, że nawet 50 członów zjedziecie.
  15. Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    lol, jak my nawet nie mamy wspólnego forum. To może trzeba liczyć UwU i Under razem? Będzie ze 12 członów :o
Do góry