Najnowsze treści autorstwa Keymil LoveOrHate

  1. Keymil LoveOrHate

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Oj źle się zestarzeje to co napisałeś oj źle
  2. Keymil LoveOrHate

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Typo sam mi napisał że rada wyg nie ogarnia i chętnie wrzuci mi zasta bo plemię jest zarządzane. A więc wina tutaj leży tylko po stronie Mirka :) oczywiście z chęcią skorzystaliśmy z kolejnych diod :) Ta bo już na pewno wzięlibyśmy te 200 osób z 3d . Mieliśmy tam trochę graczy schowanych i...
  3. Keymil LoveOrHate

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Proszę nie używać mojego tekstu . Niedługo zastrzege do niego prawa autorskie Jak Ty chcesz prowadzic plemie bez umiejętności kombinowania to nie wróżę sukcesów nawet na kolejnych światach :)
  4. Keymil LoveOrHate

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    No ta mam bota do gry i mam 11 wiosek w tym same Barbarki :) chyba muszę pobrać aktuakizacje Nie no bez przesady Przecież Tosiek jest na północy, i przeszedł do nas prawie miesiąc temu xd a akcja była głównie na wasz zachód Robisz ogorome błędy jak rekrutacja skw a później zwalasz że to wina...
  5. Keymil LoveOrHate

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Dziękuję :) troche wioseczek po cyganach ostatnio wpadło koło wyg to zaraz już nie będziemy musieli przepychać się na fo tylko trochę powalczymy
  6. Keymil LoveOrHate

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Na was nie będą nam boty potrzebne :) Chcesz się policytowac rapkami ? Bo twoje ubicie to pikuś przy tym co się dzisiaj działo
  7. Keymil LoveOrHate

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    No Niro wstawił tabelkę ile każdy gracz miał punktów przed i po akcji :) ale ogólnie nie jest tego mega dużo bo 2/3 offów plemienia poszły dobić zemstę wczoraj :)
  8. Keymil LoveOrHate

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Widzę że ostatnio na FO w miarę normalne dyskusje to można wrócić , coś poczytać i czasami odpisać :) Dzisiaj weszło nasze burzonko na wygi , z całkiem niezłym rezultatem Ra do ro prawie 1;1 , dwie diodki jeszcze siadły
  9. Keymil LoveOrHate

    GDZIE JEST TOP1 OF CARTOGRAPHY & Mapki by Stukniety?

    Co ty zygmek pitolisz za farmazony :p Po pierwsze to gracze APK nie stanowili całego członu SPEED było ich troche wiecej niz połowa a bez sensu jest dzielenie ze to APK grało skoro graliscie pod nazwą SPEED i rada była ze speedów skonczyles gre przy kilkunastu wioskach a wiec mało wiesz co...
  10. Keymil LoveOrHate

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Wyjaśnilem jak sytuacja wygląda z mojej perspektywy, nie zamierzam teraz cały tydzien z wami dyskutowac bo i tak wam nie przetłumacze. Moze chociaż do czesci osób cos dotarło :) Jak nie to trudno,
  11. Keymil LoveOrHate

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    kolejny który nie umie czytać... tak widze roznice i napisałem ze to potępiamy po co miałem przegladac planer podbojów na etapie gdzie nie ma jeszcze pałaców ?:P przez kilka dni nikt nawet od was tego nie zauwazyl , mozliwe ze jesli ten co to znalazl by tego nie zrobil to nigdy by to nawet nie...
  12. Keymil LoveOrHate

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    czytaj ze zrozumieniem, wiem o darmach tak jak kazdy inny wodz plemienia wie o darmach w swoim plemieniu nie wiedziałem ze cos bylo robione botem
  13. Keymil LoveOrHate

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    spoko, za kilka dni tez mozemy zrobic zestawienie, zobaczymy jaki bedzie wynik.
  14. Keymil LoveOrHate

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Mam chwilke to kilka słow ode mnie :) Tyle krzyków jakie SPEED jest złe tymczasem w przejeciach : SPEED - 1 darma Orelqu APK - 2 darmy Specjal Agent, Ast shooya TI - 2 darmy Proppeler i Kopie Kartofle jeszcze kilka przejec darm z tych mniejszych plemion typu LAS czy Klasyk ale o tym nikt nie...
  15. Keymil LoveOrHate

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Ta bo nie mam co robić tylko patrzeć ile wioski między nami mają punktów i doszukiwać się jakiegoś spisku .
Do góry