Najnowsze treści autorstwa Keymil LoveOrHate

  1. Keymil LoveOrHate

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Hola hola o tym że będziecie się fuzjowac z dudu to ja prawie miesiąc temu wiedziałem :) i dlatego też stąd taka nasza dyplomacja
  2. Keymil LoveOrHate

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Nazwa zobowiązuje
  3. Keymil LoveOrHate

    GDZIE JEST TOP1 OF CARTOGRAPHY & Mapki by Stukniety?

    No krecil. Zrobiliśmy mu silowke dzień czy dwa przed tym jak miał przejść do wpadki
  4. Keymil LoveOrHate

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Nie mogłem pisać co innego . Wbijam na fo coś wyjaśnić jeśli chodzi o moje plemię nie widzę tu w tym nic dziwnego że pisze tylko wtedy a nie smieszkuje sobie razem z berbeciem . Ale w zasadzie bez sensu o tym rozmawiać i tak będziecie dalej pisać swoje i żaden argument do was nie trafi. Jedynie...
  5. Keymil LoveOrHate

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Nie było kasacji. Wrzuciliśmy graczom p! Zasty. I to nie było skończenie gry bo świat był przegrany czy coś. W momencie jak kończyliśmy byliśmy w koalicji obecnie tej większej. Z całego plemienia speed grac zostało tylko dwie osoby . Po prostu źle się nam z nimi grało i tyle .
  6. Keymil LoveOrHate

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Graliśmy na 150 ale skończyliśmy po 3 miesiącach ze względu na spiny z radą P! Jak ktoś dopisuje nam tam porażkę to jest po prostu dzbanem
  7. Keymil LoveOrHate

    GDZIE JEST TOP1 OF CARTOGRAPHY & Mapki by Stukniety?

    Ktoś musiał tryhardowac np na 133 żeby ktoś mógł sobie na czilku grać :)
  8. Keymil LoveOrHate

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Dzisiaj wszyscy jesteśmy mirkami i odpalamy grilla :)
  9. Keymil LoveOrHate

    GDZIE JEST TOP1 OF CARTOGRAPHY & Mapki by Stukniety?

    A później się Dziwisz że co świat piszesz mi o zapke a Ja ci odmawiam . A jak każdy świat graliśmy w mniejszości to było dobrze tak ? Przypominam że wielu napinaczy z fo pisało że wygrywamy tylko słabe światy , jak już wbiliśmy na 200 to narracja ze najlepiej powinnyśmy grać bez dyplo i bez...
  10. Keymil LoveOrHate

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Przecież ten zast to miał z 8 wiosek i wbiliśmy na nie dzień po akcji xd Dowodu nie mam bo nie ja nagrywałem xd
  11. Keymil LoveOrHate

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Kleo pisze coś o zasadach a nagrywał na telefonie rozmowę ze mną o dyplomacji xd Proszę Cie zamilknij na wieki
  12. Keymil LoveOrHate

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Nie wiedziałem że to będą wygi przed startem. Równie dobrze mogło to być np witam Nie wiedziałem też że np Ti czy enki będą tak robić ale mogłem się tego spodziewać:) tak wyglądają dzisiejsze plemiona a więc wolę zapobiegać niż później na ostatnią chwilę kombinować
  13. Keymil LoveOrHate

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Graczy rozmieściłem tylko na naszej ćwiartce , i tak uważam to po prostu za element strategii a nie jakaś brzydka zagrywkę. Mi też tak robiono albo podobnie Na 100 jak walczyliśmy z APK na akcji zrekrutowali nam 4 graczy , w tym dwóch zaciągnęło deffa że niby APK w nich leci , pogratulowałem im...
  14. Keymil LoveOrHate

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    No nieźle, tak ogarniasz 2 i 3 człon wyg że nawet nie wiesz że 3 zrobiła na nas akcje xd dlatego głównie też padacie bo jak wygi jeden jeszcze coś grają ale pozostałe człony puszczone samopas sobie totalnie nie radza Zawsze mnie to bawi że ludzie myślą że jak ktoś jest nowy to nie dostanie...
  15. Keymil LoveOrHate

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Oj źle się zestarzeje to co napisałeś oj źle
Do góry