Najnowsze treści autorstwa Kensey*

  1. Kensey*

    Światy 169 i 170 - dyskusja przedstartowa

    Trzeba przyznać, że obsada świata solidnie się prezentuje Będzie ciekawy świat i ciekawe FO ;) Swoją drogą ciekawe ilu plemionom uda się wystartować członami w 1 miejscu, a niektórzy nawet na 4 lecą.
  2. Kensey*

    Światy 169 i 170 - dyskusja przedstartowa

    No to w takim razie spoko, dzięki za wyjaśnienie
  3. Kensey*

    Światy 169 i 170 - dyskusja przedstartowa

    No tak powinni być , a tak niekoniecznie jest Na 166 mimo ekip rozrzucali wszystkich po świecie randomowo . Tutaj sam jestem ciekawy bo informacji chyba w opisie nie ma na ten konkretnym temat
  4. Kensey*

    Światy 169 i 170 - dyskusja przedstartowa

    Skoro tworzenie ekip na starcie jest uniemożliwione to po co tez zostało zachowane wstępne logowanie skoro i tak logujemy się w ciemno
  5. Kensey*

    Światy 169 i 170 - dyskusja przedstartowa

    Dlaczego tak bardzo idziecie w kierunku gry z losowymi ludźmi ? Mam na myśli brak startu plemienia obok siebie + brak zapraszania + brak przenosin. W teorii miało to udogodnic grę ludziom którzy startują sami na świecie wokół ekip. W praktyce mamy 2021 rok i w plemiona grają te same nicki od 5...
  6. Kensey*

    Światy 157 i 158 - dyskusja przedstartowa

    na 150 jest dużo więcej członków plemienia i przede wszystkim robotę robi też fakt, że cofa wsparcia jak nie jesteś w członie tym samym. więc masówki nie mają większego sensu bo każdy człon pracuje głównie na siebie + gruby idzie 29h max. + zastępstwa widzę są nieaktywne na świecie
  7. Kensey*

    Światy 155 i 156 - dyskusja przedstartowa

    Dokładnie świetna robota supportu miałem już nie grać w plemiona ale jak zobaczyłem ustawienia świata trzeba będzie zagrać
  8. Kensey*

    Światy 125 i 126 - dyskusja przedstartowa

    nikt nie mówi że nie zagra tylko że nie będzie prowadził plemienia ;)
  9. Kensey*

    Światy 125 i 126 - dyskusja przedstartowa

    a ja mówię o HEG Zamafiby, bo o nim też wzmianki były ^
  10. Kensey*

    Światy 125 i 126 - dyskusja przedstartowa

    HEG jako HEG nie startuje Zamafiba nie ma obecnie czasu na prowadzenie plemienia, ale kilku graczy HEG z s117 startuje z ZBT
Do góry