Najnowsze treści autorstwa kaszisza

  1. kaszisza

    Mapa Sojuszu

    Hej, Na stronie https://pl.twstats.com/ masz narzędzie do tworzenia map. Wybierz świat, na którym grasz, a następnie przejdź do "narzędzia mapy". Tam będziesz mógł oznaczyć swoje plemię i plemię potencjalnego sojusznika.
  2. kaszisza

    Opcja opuszczenia/ignorowania chatu plemiennego

    Świeci się zarówno powiadomienie w pasku górnym, jak i sama koperta w zakładce Wiadomości.
  3. kaszisza

    Rozdzielanie wojsk podczas ataku

    Hej, Na Placu masz zakładkę "Symulator". Tam możesz sprawdzić ile wojska Ci padnie, w zależności od szczęścia, poziomu muru, Twojego morale, i wszystkich innych parametrów (w zależności od tego, na jakim świecie grasz).
  4. kaszisza

    Opcja opuszczenia/ignorowania chatu plemiennego

    Ta opcja wyłącza okienko czatu, ale nie wyłącza powiadomień w postaci koperty wiadomości, która świeci się za każdym razem, kiedy ktoś napisze coś na czacie. A jak to na czacie bywa, jest tam masa spamu, która nie każdego interesuje. Wiem - jeśli mnie to nie interesuje, mogę czatu nie czytać (i...
  5. kaszisza

    Opcja opuszczenia/ignorowania chatu plemiennego

    Z mojego punktu widzenia, na tę chwilę czat plemienny nijak nie wpływa na jakość gry zespołowej. Działa bardziej jak forumowa karczma. Nie mam nic przeciwko plemiennemu spammingowi, do czasu kiedy mam możliwość jego ignorowania, kiedy nie chcę w nim uczestniczyć. Tylko tyle i aż tyle. Co...
  6. kaszisza

    Opcja opuszczenia/ignorowania chatu plemiennego

    Cześć, Nie znalazłam w szukajce takiej propozycji, a wydaje mi się, że znajdą się osoby, którym pomysł może przypaść do gustu. Fajnie, że pojawiła się opcja wyłączenia chatu, ale to nie rozwiązuje problemu natrętnej koperty z wiadomością, która świeci się za każdym razem, kiedy ktoś napisze...
Do góry