Najnowsze treści autorstwa Kasiura1999

1. rozmowy o szybciutkich rundach ;)

kupcie swoją rundkę na tribalmaster jeśli się nie mylę...
  2. rozmowy o szybciutkich rundach ;)

NieUmieGrać?x3 to inny zawodnik. Dzisiaj grał taki "Nie Potrafię grać" i załatwił mi miejsce w TOP 3 obrońców. NieUmie grał dzisiaj, ale go zjechali. (zasłużył za zdradzenie mnie wczoraj :D) A co do Nitro wygrał kolejną rundę i jest TOP 1 w twtotal...
  3. rozmowy o szybciutkich rundach ;)

TOP 4 pokonanych (3 w obrońcach) i TOP 20. Pod koniec nie miałem ani pika ;) Jaki nick na FO ma Nie Potrafię Grać . ?
  4. rozmowy o szybciutkich rundach ;)

Nie można brać barb. Już dwóch ziomków wyczyściłem i zaczęli od nowa.
  5. rozmowy o szybciutkich rundach ;)

Adosini jak to w Twoim profilu zobaczyłem - prawie spadłem z krzesła. I mam TOP 1 deffiarzy ;)
  6. rozmowy o szybciutkich rundach ;)

załóżmy, że do 0,5 s. Kiedyś ktoś dobry mi uciekł i jeszcze skasował moją kontrę swoją kontrą ;)
  7. rozmowy o szybciutkich rundach ;)

Oddam komuś wioskę koło 1 ;) Jestem nowy na SP może wie ktoś czy do ucieczki przed kontrą potrzebną są skrypty ?
  8. rozmowy o szybciutkich rundach ;)

Każdy chce nabić najwięcej pokonanych. Ja miałem 3500 pik i mieczy i miałem na Cb. walnąć też ;) ojciecwszystkich to mój nick na SP. Wcześniej ubilem 2000 toporów , 1000 lk i coś tam jeszcze samą lekką i nawet wioskę przejąłem i kontra zaraz ;)
  9. Przejmowanie barb.

Gratuluję zwycięzcom. W ostatnich minutach dostałem kontrę poniżej 100 ms. po moim przejęciu. Ubiłem kilka fajnych offów. Runda generalnie udana i fajna :D
  10. Dojdz do 50, zanim MOD napisze 0

26.........................
  11. Ile pyszności w miseczce? ;)

18 orzeszków i 47 cukierków. Razem 65 smakołyków;)