Najnowsze treści autorstwa Kapi1122

  1. SZYBKIE

    a no tak, niedzwiedzica jest na granicy zabki i uredu pracy xd no dobra racja koniec tematu bo znowu sie rozchustacz i bedziesz robil z siebie pajaca xd
  2. SZYBKIE

    idz do zabki i powiedz ze maja zmenic jej grafik i runda ma byc w niedziele
  3. SZYBKIE

    oznaczało by to, że jest bystra xD
  4. SZYBKIE

    o 23? to o ona w zabce robi czy co jest grane xD
  5. SZYBKIE

    i musi byc ona o 18 w sobote, jak ja mam 30stke swoja o 18 w sobote, chuj w dupe loserowi z t mobile
  6. ODDAJCIE SZYBKIE

    Tak bylo dobre i sie skonczylo, ale na pocieszenie zostaje fakt, ze jest rowniez SZYBKA czyli Losera stara pozdrawiam
  7. rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Widze, że nie ma Cie znowu w topce na rundzie, znowu Cie zjechali, przykro mi
  8. rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Stróżu nocny, ignoruje Twoje groźby ponieważ nie stanowisz dla mnie żadnej konkurencji Jak uda mi się spotkać Cie na rundzie ( chociaż pewnie i tak znowu zagrasz pod nowym nickiem) - to będę miał po prostu darmową wioskę :) Miłej niedzieli wszystkim z wyjątkiem Dark Mitomana <3
  9. rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    rundka wygrana, ucz sie darmulcu :D żegnam
  10. rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Wez jakiegos kolege i zagramy 2 v 1 :D zgadamy sie na niedziele Najgorszy gracz na SP od początku istnienia: Dark Harvest i Guinevra xD
  11. rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Weź sobie oszczędź palców pisząc ten zjebany nick, pisz po prostu ,,parówa" :p
  12. rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Usłyszałeś zle plotki mordko, ale byles blisko to jest konfident ale z kryminału czyli ze donosil na kolegow z celi w zamian dostawał codziennie na śniadanie kiełbaske do opierdolenia i na obiad grzyba w śmietanie :D coś mowili ze tradycja rodzinna xD
  13. rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Nie mam dziewczyny, mam narzeczoną trutniu :D I naprawdę, nie wiesz zupełnie nic o mnie - więc mnie nie obrazisz tym co wymyśli Twoja wyobraźnia :D Wielki fanie taniego piwa Zatecky :D
  14. rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Wypad stąd Ty analfabeto z kryminału !
  15. rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Warzywem? Ty jesteś chory psychicznie, wyskoczyłes nagle na forum jak z pizdy przy porodzie i nikt nie wie o co Ci chodzi xDD
Do góry