Najnowsze treści autorstwa kanniball

1. Dyskusja o sytuacji na św. 165

Uważaj żeby Ci się noga do wroga znowu nie poślizgnęła..
  2. Dyskusja o sytuacji na św. 165

ostatnio jak się rozglądałem na mapie, to z jednego z mniejszych plemion się powiększyliśmy kilkukrotnie. a plemiona które podstawiliście czy tam Waszych "znajomych" przestały istnieć. ustawiliście się od zachodu aż po wschód, jeszcze na plecach jakiś ludzi powsadzaliście. i dalej na forum się...
  3. Dyskusja o sytuacji na św. 165

9M RO / 5M RA = wsp 1,8 teraz macie 10,3M RO / 6,1M RA = wsp 1,68 generalnie poniżej wsp 2 to wynik słaby (dla obrońcy) bo oznacza, że deff dość mocno pada. w sumie to nie ma co się dziwić, bo poszło małe burzenie i jeszcze radni chojrakowi typu lunatyk wpadli na to by je bunkrować i zassali...
  4. Dyskusja o sytuacji na św. 165

Haha. Szkoda że wszystkich swoich zjadłeś. Ja lubię sam zjadać. @Sh4Me ma inne zdanie co do kosy. Ale to już on wpuścił Was do swojego kurnika darm a Wy żeście go wybili od środka - ja swoją opinię o tym pisałem. Bez jego podarunku w postaci setek barb na krańcu które później wykorzystaliście...
  5. Dyskusja o sytuacji na św. 165

No nosisz co świat ze sobą, ostatnio APK. Strach się bać. Jedni sobie równi.
  6. Dyskusja o sytuacji na św. 165

7. Dyskusja o sytuacji na św. 165

@SicK- już nie pamiętam czy to Ty albo copik ale jak masz taką wspaniałą pamięć to swoje groźby czy tam szantaże, że kogoś namierzysz bo to dla Ciebie nie problem i będziesz publikował jego wizerunek publiczny, to pewnie też pamiętasz. Zresztą na forum tam dalej pewnie są posty.. Teraz co, w...
  8. Mapy byNightSanta

Oj już się nie spinaj tak, masz teraz te bonusy do szybszej budowy budynków i idź klepać zagrodę
  9. Mapy byNightSanta

stan z 25.08. 00:30 Podziękowania dla @SkocznyTygrys za rzetelne usługi kartograficzne.
  10. Dyskusja o sytuacji na św. 165

PAIN* (3000 wiosek) Zakład psychiatryczny ????? (500 wiosek) Pain bije sobie jeden człon zakladów i od chyba 50 stron chwalą się jak zjadają jakieś warzywa i leszczy co nie cofają offów albo inne raporty. Pain płacze kolejne 5 stron że ich kalifat leszczy jest gruzowany. XD My jednocześnie...
  11. Dyskusja o sytuacji na św. 165

@Obywatel Leszcz jak tam zagrody? Za 4 dni powtórka może tym razem huta żelaza?
  12. Dyskusja o sytuacji na św. 165

Raczej mam bękę bo dalej próbujecie iść drogą łatwego oporu zamiast się zabrać do walki. Pół świata prosiliście aby Wam udostępnili wioski na froncie z 13tką to teraz walczcie.. Póki co widzę tylko jedna osoba się przeniosła. My już też niedługo się przeniesiemy :) Teraz wychodzi na to, że jak...
  13. Dyskusja o sytuacji na św. 165

Kosa się nie udała i na minus w dzień akcji :/ Lepiej szukajcie nowych chętnych na kosę albo się zacznijcie przyzwyczajać..
  14. Dyskusja o sytuacji na św. 165

@CheffMatt prawie się udało, proponuję wysłać wszystkie CK do północy
  15. lateralis (alter ego -Mad-)

Wyzywam Cię na solo