Najnowsze treści autorstwa Kampaj3

1. Kampaj3

Dyskusja o sytuacji na świecie 172

Naprawdę uważacie opanowanie swojej ćwiartki za dobry wynik? Już pomijając fakt, że narekrutowaliście sporo ludzi, pewnie większość, która stawiała jakiś opór, to na tym świecie nikt zorganizowany nie grał. Jakieś głody, które miały stawiać największy opór rozwiązały się po trzech dniach. U nas...
  2. Kampaj3

Dyskusja o sytuacji na świecie 172

Tyś kosy widział. Niedługo już nie będzie można na kogoś słowa złego napisać, albo krzywo sie spojrzeć, bo będą mówić, że kosa. Jeżeli już jakąś od nas dostaniesz, to uwierz, że wiosek będziesz na kolejnym świecie szukał, bo tutaj już nie będzie co zbierać. Świat praktycznie od pierwszych dni to...
  3. Kampaj3

Dyskusja o sytuacji na świecie 169

najłatwiejszy świat w moim życiu, nawet sie nie spociłem. Dzięki i pozdrawiam
  4. Kampaj3

@JedynyTwardyPrawdziwy przeorałeś dzisiaj @Kuzyn Tymoteusz ? Jakieś fajne raporty jeszcze masz? Chętnie popatrze
  5. Kampaj3

jak to chyba koszulka jednego z najlepszych plemion w polsce :eek:
  6. Kampaj3

Dyskusja o sytuacji na św. 167

Witamy Pana Mamusia Plemion. Dziękujemy za wyjaśnienie krzykacza. Prosiłbym jednak, aby dyskusja nie toczyła się na temat starych i dawno skończonych światów, lecz tego, na którym aktualnie gramy. Pozdrawiam cieplutko
  7. Kampaj3

@kmic wyzywają Cie jak coś. Pucuj się ze sprzedanych komend i niesłusznych banów
  8. Kampaj3

K R Y M I N A L I S T A Nigdy nie miałem globala, do kryminalisty mi daleko skoro boje sie przechodzić na czerwonym świetle, a kolegów dalej mam - w przeciwieństwie do takich oszołomów jak Ty. Jeszcze jakieś pytania?
  9. Kampaj3

Na s100 GEH wbiło kose SPEED i po 48h byli -1000 :D Też wjechali jak Speed miało gotowe offy i szlachte co była już rozpisana i lada moment miała wychodzić z wiosek
  10. Kampaj3

słownik z telefonu mi tak zmienił, nie cofaj deffa z moich wiosek obok Marzycieli plis
  11. Kampaj3

Nie porównuj wielkich KUZYNÓW do jakiejś kONFY, to raz. A dwa, daj nam po 100 grubych i Marzycieli nie będzie w tydzień. Jak nie dasz to nie narzekaj na rekru z Marzycieli dzięki i pozdrawiam
  12. Kampaj3

Ciesze się, że doszliśmy do wspólnych wniosków, że jednak nie wszyscy aktywni gracze dostali miejsce w BG i po prostu zostali wystawieni. Wy stwierdziliście że trudno, idziecie do BG i łatwe blachy, my poszukaliśmy innego rozwiązania. Ja jestem zadowolony z miejsca w którym jesteśmy ;)
  13. Kampaj3

To wszyscy czy nie wszyscy jednak? Już tej listy przed oczami nie mam, ale pamiętam że pytałem Muszu o kilka osób i dostałem tylko wymijające odpowiedzi. Więc było więcej takich graczy. Także przepraszam najmocniej, ale nie jestem ślepą owieczką durnie idącą gdzie mi powiedzą :D Do dzonego przez...
  14. Kampaj3

Tu nie chodzi o żadne spiny na grupach, nie wiem co Ty za głupoty wypisujesz. WWOZ dostawało na łeb od BG, mimo że samo zaczęło tę wojnę. Nie minął miesiąc a już założyciel spisał plemię na straty i dogadał fuzje z BG dla części graczy. Zdecydowaliśmy, że nie pójdziemy do wroga z podkulonym...
  15. Kampaj3

Pit czemu to zrobiłeś
Do góry