Najnowsze treści autorstwa Kampaj3 x TomPrime

  1. Kampaj3 x TomPrime

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Tyle stron spamu bo ludzi z obrzeży Wyg wyciągneliśmy? Poczekajcie aż będzie wojna z eNkami czy Ti i z ich zaplecza swoije wtyki zrekrutujemy... Każdy czeka w gotowości.
  2. Kampaj3 x TomPrime

    Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    Ale z wami jedzie WhySoD3bil. Dobrze, ze ja juz od miesiąca pykam sobie tylko na s200 bo bym musiał też jego tyranie odbierać bardziej personalnie. Trzymajcie sie tam w tej Konfederacji
  3. Kampaj3 x TomPrime

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    do dzisiaj pamiętam jak pytałem po sąsiedzku czy podeślesz mobila i odpisałaś żebym szybko koordy podał bo idziesz paznokcie robić. Nie wiem czemu utkwiło mi to w pamięci, chyba dlatego że nikt mi nigdy takiej wymówki nie rzucił xD
  4. Kampaj3 x TomPrime

    GDZIE JEST TOP1 OF CARTOGRAPHY & Mapki by Stukniety?

    Żadne inne plemię nie zrobiło tego tak chujowo* Bo jak zrobili to dobrze to noobaski z FO nigdy by się nie połapały. @kochamTwojastara nie myśl tyle, bo Ci sie styki przegrzeją. Oczywistego sarkazmu nie umiesz wyłapać
  5. Kampaj3 x TomPrime

    GDZIE JEST TOP1 OF CARTOGRAPHY & Mapki by Stukniety?

    A Ty dalej nie ogarnąłeś, że ta nagonka na Speed to cwana prowokacja mająca na celu odwrócić uwagę od innych plemion, które sobie teraz pod stołem całe człony rozwiniętych darm wciągają? Wyłącz FO, włącz myślenie!
  6. Kampaj3 x TomPrime

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    za bardzo łańcuchy poluzowałeś, weź to ogarnij szynka
  7. Kampaj3 x TomPrime

    GDZIE JEST TOP1 OF CARTOGRAPHY & Mapki by Stukniety?

    Kiedyś tak było, ale odeszliśmy od tego. Teraz jest osobny temat w ogłoszeniach rady
  8. Kampaj3 x TomPrime

    GDZIE JEST TOP1 OF CARTOGRAPHY & Mapki by Stukniety?

    W godzine mam 23 pw w skrzynce. Głównie gracze eNek i TI. Paru graczy Witam. Tacy to właśnie nieskazitelni jesteście wszyscy :rolleyes:
  9. Kampaj3 x TomPrime

    GDZIE JEST TOP1 OF CARTOGRAPHY & Mapki by Stukniety?

    Nie zapominaj o ciociach w supporcie, to istotne.
  10. Kampaj3 x TomPrime

    TOP 2 Mapownik Plemion

    Przynależność zależy od położenia głównej wioski. Masz to przecież dokładnie rozrysowane na mapce...
  11. Kampaj3 x TomPrime

    GDZIE JEST TOP1 OF CARTOGRAPHY & Mapki by Stukniety?

    Ja nie miałem swojego członu, a jakbym miał to na pewno byśmy nie padli. Pozdrawiam
  12. Kampaj3 x TomPrime

    GDZIE JEST TOP1 OF CARTOGRAPHY & Mapki by Stukniety?

    Codziennie rano budzę się z myślą, że pewien kartograf mnie potrzebuje. To motywuje mnie aby wstać z łóżka. Myślę że może tak być, będzie wiadomo o kogo chodzi. Co do podziału, to czułbym się urażony. Bo na światy P2W też chodzę z moim botem Andrzejem.
  13. Kampaj3 x TomPrime

    GDZIE JEST TOP1 OF CARTOGRAPHY & Mapki by Stukniety?

    @Fabcio nie żebym się znowu wymądrzał, ale wychodzi twoja nieznajomość światów z giełdą :rolleyes: Konfederacja (CSA) i Konfederacja Słodkich Kuzynów (FAMILY) to to samo plemię, po prostu zaczęli uwzględniać sojusznicze plemiona w nazwie, które zasiliły ich skład na stałe.
  14. Kampaj3 x TomPrime

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    zrobiłem małe porządki i nawet da sie czytać to FO. tylko coś mi sie popsuło i mam po maksymalnie 3-4 posty na stronie ale trudno, pewnie kolejny błąd który kmic zaraz naprawi
  15. Kampaj3 x TomPrime

    GDZIE JEST TOP1 OF CARTOGRAPHY & Mapki by Stukniety?

    Ok, nie czytam nawet dalej. Łapka w dół i spierdalam
Do góry