Najnowsze treści autorstwa Kaaz21

1. Kaaz21

Dyskusja o sytuacji na świecie 177

Z coso może i was dwóch ale przydupasy z KND też się zleciały xddd A ja grubego po pleckach nie klepie, gruby czasami też odklejki łapie no cóż.. w każdej ekipie jest jakiś michaso przecieżc, gratuluję wam akcji kreoś oby tak dalej, a jak wygracie to wreszcie bedziecie mogli sie pozbyć ludzi...
  2. Kaaz21

Po co skriny? Bo pierdolisz głupoty. No właśnie nie, nie boli, rzadko wchodze na FO ale chłopaki coś pisali, że beke mają z was bo się podniecacie, że wreszcie na plus wyszliście a cała wasza ekipa odklejeńców przybiegła na FO się klepać po pleckach, tak kreoś jesteście najlepsi, walcie tam...
  3. Kaaz21

To daj ss gdzie szczekałeś jak teraz gdy dostawaliście wjeb lub nawet gdy jeszcze KWA nie stało się coso i nie mieliśmy oficjalnej wojny ? Ja tam tylko pamiętam, że michasia uciszałeś a teraz pierdolisz jak on, serio zaczynam myśleć, że na koncie to Michaś siedzi xdd Poziom odklejenia bardzo...
  4. Kaaz21

Kurwa zaraz się posracie z radości bo przejęliście kilka wiosek. Wreszcie wyszliście na plus, wow potrzebowaliście do tego tylko 3ech plemion i około miesiąca bez akcji na was, gratuluję. A z Ciebie beka kreon trochę, tak to dupa cicho była trzymana a teraz się odpalił, chyba michaso Ci na...
  5. Kaaz21

Czyli mówisz, że praktycznie cała topka w Peka to warzywa od których dostaliśmy wjeb ? Wbijając na świat może z 20stoma osobami których znaliśmy a reszta rekrutacja i fuzje które później wbijały nam kosy, jak Czorty czy SPQR. Fajnie się gra z zza pleców wystawiając 3ech najlepszych frontowców i...
  6. Kaaz21

Serio chcesz abym udostępniał tutaj nagrania z rozmów z OP? Kto kogo chciał skosować ale wróg nie chciał ? xD Czy dalej będziecie się pogrążać ? Czy ty nawet nie jesteś tego świadom? Bo chłopaki wmówili Ci, że to PSS skosowało ? xDD
  7. Kaaz21

Kurde Kedda to macie coś wspólnego jednak z patiskiem xD
  8. Kaaz21

A tobie się coś odkleiło ? Bo na kompie mam screeny jak to wy się chcieliście ułożyć z OP żeby skosować sojusznika
  9. Kaaz21

No to masz poważny problem jak do dwóch nie potrafisz liczyć. Nawet nie pytaj swoich kolegów ile światów przegrali bo Ci styki przepali od liczb
  10. Kaaz21

Ciii, planowany był, pani Małgorzata z supportu siedzi na zaście.
  11. Kaaz21

Trzeba było brać Jungla i szopena i startować z nami nawet was polubiłem, @JungleBoyz dzięki za bronienie mi konta jesteś wspaniały
  12. Kaaz21

Dyskusja o sytuacji na świecie 171

Każdy podjęty krok, poprzedza czyjeś zamiary
  13. Kaaz21

Mapki by Wojownik1610

@wojownik1610 Może jakaś aktualizacja przyjacielu ? :D
  14. Kaaz21

Mapki by Wojownik1610

@wojownik1610 Kiedy jakaś aktualizacja ? :)
  15. Kaaz21

Dyskusja o sytuacji na świecie 169

Akurat to prawda, że dni i nocki przynajmniej wszyscy radni, rozjebaliśmy kilka mniejszych plemion w początkowej fazie gry, później WIA bez waszej pomocy a gdy mieliśmy dookoła wrogów to wiadomo, że w centrum bez waszego deffa nic byśmy nie dali rady zrobić, no ale chyba od tego jest sojusznik...
Do góry