Najnowsze treści autorstwa Kaaz21

  1. Kaaz21

    Dyskusja

    Zapomniałeś chyba, że miałem twoje komendy, to nie był komplement tylko fakty xd
  2. Kaaz21

    Dyskusja

    Haha przecież to ty spocony przed kompem siedzisz i konia walisz, że bana dostałem bo jak grałem to miałeś problem podbijać wioski nawet z botem a teraz nawet 5 dni nie grając nie potrafiliście rozebrać nas do końca to świadczy o poziomie jaki reprezentujecie nawet z taką ilością PP
  3. Kaaz21

    Dyskusja

    Bardziej chodziło mi o cyrk w dosłownym znaczeniu niż plemię, bo w oro same klauny
  4. Kaaz21

    Dyskusja

    Czyli najpierw piszesz, że jesteś czysty a później przyznajesz się, że lecisz na bocie xD I jeszcze JGxnm lajkujący posty z botem do framy kurwa nie wierze, wy powinniście się cyrk nazywać a nie ORO
  5. Kaaz21

    Dyskusja

    Masz racje, teraz Ci wierze, że nie używasz bota a ten ban z początku gry był za niewinność
  6. Kaaz21

    Dyskusja

    Czekaj co ? Nic złego nie robicie ? A ten ban za bota do giełdy czy tam farme na początku gry to tak dla jaj? A to też ręcznie wysyłałeś co nie ?
  7. Kaaz21

    P o t ę ż n a Analiza

    Właśnie się dowiedziałem, że jestem w jakiejś koalicji vs obóz, wodzu czy ja o czymś nie wiem :O
  8. Kaaz21

    Dyskusja

    A pożyczysz mi do pierwszego ?
  9. Kaaz21

    Dyskusja

    Nie szkoda wam hajsu na piksele w przeglądarce xd ? Pytam z ciekawości
  10. Kaaz21

    Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    Siema kto wygrywa?
  11. Kaaz21

    Kupię mape z przed aktualizacji za PP

    Kupię mape z przed aktualizacji za PP
  12. Kaaz21

    Dyskusja odnośnie aktualizacji w grze 2020

    Kupie mape z przed aktualizacji za PP proszę administracje o pw Bo już od 15 minut szukam wioski na mapie i dostaje napadu epilepsji chyba..
  13. Kaaz21

    Mapa -klasyczny wygląd

    Na tej mapie nic nie widać....
Do góry