Ostatnia aktywność Kaaz21

  • Kaaz21
    Kaaz21 odpowiedział w wątku Dyskusja.
    Zapomniałeś chyba, że miałem twoje komendy, to nie był komplement tylko fakty xd
  • Kaaz21
    Kaaz21 odpowiedział w wątku Dyskusja.
    Haha przecież to ty spocony przed kompem siedzisz i konia walisz, że bana dostałem bo jak grałem to miałeś problem podbijać wioski nawet...
  • Kaaz21
    Kaaz21 odpowiedział w wątku Dyskusja.
    Bardziej chodziło mi o cyrk w dosłownym znaczeniu niż plemię, bo w oro same klauny
  • Kaaz21
    Kaaz21 odpowiedział w wątku Dyskusja.
    Czyli najpierw piszesz, że jesteś czysty a później przyznajesz się, że lecisz na bocie xD I jeszcze JGxnm lajkujący posty z botem do...
  • Kaaz21
    Kaaz21 odpowiedział w wątku Dyskusja.
    Masz racje, teraz Ci wierze, że nie używasz bota a ten ban z początku gry był za niewinność
  • Kaaz21
    Kaaz21 odpowiedział w wątku Dyskusja.
    Czekaj co ? Nic złego nie robicie ? A ten ban za bota do giełdy czy tam farme na początku gry to tak dla jaj? A to też ręcznie...
    • 432882106_1548254372620005_94881258666192021_n.png
  • Kaaz21
    Kaaz21 zareagował/a (a) na post użytkownika CLOUUD w wątku Dyskusja, używając Haha Haha.
    Ile kosztuje przychylne oko supportu? ORO macie gdzieś cennik?
  • Kaaz21
    Kaaz21 zareagował/a (a) na post użytkownika Totalnie Mocarny Gościu w wątku Nieczytelne mapki, używając Lubię to Lubię to.
    Zmiany: -B- wchłonięte przez sigmę i wcześniej przez pierogi RD_v1 generalnie rozbite PSS dochodzi czwaty człon Sigma dodatkowe dwa...
  • Kaaz21
    Kaaz21 odpowiedział w wątku P o t ę ż n a Analiza.
    Właśnie się dowiedziałem, że jestem w jakiejś koalicji vs obóz, wodzu czy ja o czymś nie wiem :O
  • Kaaz21
    Kaaz21 odpowiedział w wątku Dyskusja.
    A pożyczysz mi do pierwszego ?
  • Kaaz21
    Kaaz21 odpowiedział w wątku Dyskusja.
    Nie szkoda wam hajsu na piksele w przeglądarce xd ? Pytam z ciekawości
  • Kaaz21
    Siema kto wygrywa?
  • Kaaz21
    Kaaz21 zareagował/a (a) na post użytkownika Stuknięty w wątku Mapki dla 199 od Stuknietego, używając Lubię to Lubię to.
    Dobra, dodałem plemiona i ich człony z TOP 25. Pozostałe plemiona dodam pewnie w niedzielę jak już się sytuacja z przeskokami...
  • Kaaz21
    Kaaz21 zareagował/a (a) na post użytkownika Stuknięty w wątku Mapki dla 199 od Stuknietego, używając Lubię to Lubię to.
    Mapki są w produkcji i dodam je przed północą albo jutro rano ponieważ zajmuje to masę czasu :( Łapcie mapkę ;) Dodałem plemiona z top...
Do góry