Najnowsze treści autorstwa Jurigag

1. Wsparcie dla IPv6

Z racji że już od dłuższego czasu nie ma adresów IP na świecie i czasami zdarza się sytuacja że w ogóle nie powiązani ze sobą nijak gracze którzy okazuje się że mieszkają w okolicy i trafiają pod ten sam nadajnik jeśli chodzi o internet mobilny i mają taki sam adres ip albo dostawca decyduje się...
  2. Nowa flaga - szybkość budowy budynków

Co? Pojemność łupu która działa również na zbieractwo nie cieszy się popularnością? Ciekawe.
  3. Propozycje dotyczące rozwoju gry - temat zbiorczy

Dodać możliwość ignorowania chatu z powiadomień w przeglądarce jeśli chodzi o wiadomości.
  4. Dyskusja o sytuacji na świecie 150

Ej bezomiśki, ja wiem że czasami chce się zmienić wioski z off na deff, albo karetę przenieść gdzie indziej. Ale jednak są lepsze rozwiązania niż słać karetę na 10h na froncie i potem dorzucać do tego offy, co może pójść nie tak? Ja wiem że czasami taka fejk kareta to jest super rozwiązanie, ale...
  5. Nowa aplikacja Plemiona Android + aktualizacje

Zmiana wiosek to jakiś żart. Za każdym razem muszę klikać X razy aby przejść do listy wiosek. Do tego przez przypadek posłałem samego grubasa na wioskę i nie zauważyłem ŻADNEGO powiadomienia o tym.
  6. Świat bez zapraszania, ekip itd

A ja tutaj się właśnie nie zgadzam, ludzie wiedząc że nie startowały żadne ekipy właśnie tym bardziej dołączą bo zobaczą że mają szanse na jakiś sensowny start i dołączenie do jakiejś ekipy. Praktycznie wszystkie światy które są tworzone mają wspólny start, zapraszanie itp, przydałby się jakiś...
  7. Propozycje dotyczące rozwoju gry - temat zbiorczy

Napiszę tutaj bo nie chce mi się nowego tematu robić - dodać możliwość nie wrzucania listy przyjaciół w chat, jak ma się 100 przyjaciół to posiadając włączony chat ładowanie strony trwa masę czasu i zawiesza to kartę.
  8. Dyskusja o sytuacji na świecie 151

Nie wiem czy był wtedy już MK ale jednak ułatwia on potem robotę mocno.
  9. Carography by Fabcio | 151

Wg mnie też zielony dużo lepszy.
  10. Dyskusja o sytuacji na świecie 150

Przyznam się że też jest to zabugowane, 18.03 około 17:00 mogłem już wysłać wsparcie, może nawet wcześniej, a do plemienia dołączyłem około 16.03 23:30. Jakoś dziwacznie to liczy. W dodatku zabawne to jest, że według plemiona team 3 dni to od 24+h do prawie 48h xD Co tam że nijak w żadnym...
  11. Dyskusja o sytuacji na świecie 151

tak na razie wynika z mapy, jasne może i będą, ale nie prędko :D
  12. Carography by Fabcio | 151

Poprosiłbym o dodanie FIST w następnej mapce :D
  13. Dyskusja o sytuacji na świecie 151

Jedyne co ciekawego się będzie na tym świecie działo to chyba SOS vs Dharma bo są obok siebie, gorzej jak pójdą w sojusz to nuda totalna będzie.
  14. Dyskusja o sytuacji na świecie 150

Ofa nie, ale defa niewiele, jak kot napłakał. Zresztą po rankingu RO widać będzie.
  15. Dyskusja o sytuacji na świecie 150

Fajny atak, polecam tego allegrowicza