Najnowsze treści autorstwa Jurigag

1. Dyskusja o sytuacji na świecie 151

Nie wiem czy był wtedy już MK ale jednak ułatwia on potem robotę mocno.
  2. Carography by Fabcio | 151

Wg mnie też zielony dużo lepszy.
  3. Dyskusja o sytuacji na świecie 150

Przyznam się że też jest to zabugowane, 18.03 około 17:00 mogłem już wysłać wsparcie, może nawet wcześniej, a do plemienia dołączyłem około 16.03 23:30. Jakoś dziwacznie to liczy. W dodatku zabawne to jest, że według plemiona team 3 dni to od 24+h do prawie 48h xD Co tam że nijak w żadnym...
  4. Dyskusja o sytuacji na świecie 151

tak na razie wynika z mapy, jasne może i będą, ale nie prędko :D
  5. Carography by Fabcio | 151

Poprosiłbym o dodanie FIST w następnej mapce :D
  6. Dyskusja o sytuacji na świecie 151

Jedyne co ciekawego się będzie na tym świecie działo to chyba SOS vs Dharma bo są obok siebie, gorzej jak pójdą w sojusz to nuda totalna będzie.
  7. Dyskusja o sytuacji na świecie 150

Ofa nie, ale defa niewiele, jak kot napłakał. Zresztą po rankingu RO widać będzie.
  8. Dyskusja o sytuacji na świecie 150

Fajny atak, polecam tego allegrowicza
  9. Dyskusja o sytuacji na świecie 151

FIST tu gra z tego co zauważyłem.
  10. Kwarantanna a darmowe konto premium

- 10, dzieci i młodzież powinna się uczyć a nie grać w plemiona.
  11. Świat bez zapraszania, ekip itd

Po to że potem ta "ekipa" ląduje 3 plemionami koło siebie i z 2 plemionami darm :)
  12. Świat bez zapraszania, ekip itd

Jak w temacie. Przydałby się świat jakiś w którym nie będzie żadnego zapraszania graczy w okolicę oraz wspólnego startu w plemieniu. Myślę że myłoby to być ciekawą odskocznią od standardowej gry, do tego bez funkcji premium i z nieograniczonym farmieniem i zapewne zleciałoby się sporo osób.
  13. Dyskusja o sytuacji na świecie 150

I jak tam Miśki waszę "5 offów" na którego nie mieliśmy mieć defa? I przy okazji 4 grubasy xd
  14. Dyskusja o sytuacji na świecie 150

Heh, miśkom padło 5 grubych, jaka szkoda.
  15. Dyskusja o sytuacji na świecie 150

Dobra tam akcja Wariatów dziś siadła na naszego członka, ciekawe czy wpadnie rekord dzienny xD